3+Kk, Klasicky zariadený španielsky dom len 900 m od mora, Isla Plana, Španielsko

Isla Plana, Španielsko – ID 10309
259,995 €
Plocha 800 m2
Dispozícia 3+kk
More 900 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento očarujúci rustikálny dom sa nachádza na rozľahlom pozemku s rozlohou 800 m² a je prímorským rajom, ktorý čaká na objavenie. Tento skvost s rozlohou 140 m², s prípojkami vody a elektriny, ponúka pokojné útočisko, ktoré dokonale ladí s okolitou krajinou. A čo je na ňom najlepšie? Veľkorysá terasa s úchvatným výhľadom na more a krajinu, ktorá vytvára scénu pre váš vlastný kúsok raja.

Interiér sa môže pochváliť tromi priestrannými spálňami, z ktorých každá je premyslene navrhnutá tak, aby poskytovala útulné útočisko. Kúpeľňa je vybavená praktickým sprchovacím kútom. Srdcom domu je však kuchyňa v rustikálnom štýle s krbom, ktorý vyžaruje teplo a charakter. Rozsiahla veľkosť kuchyne umožňuje vytvoriť jedálenský kút, čo z nej robí ideálny priestor na rodinné stretnutia.

Obývacia izba ponúka výhľad na vysoké drevené trámové stropy, ktoré jej dodávajú majestátnosť. Z veľkej terasy, ktorá láka výhľadom na more, môžete plynule prejsť do tohto príjemného obytného priestoru.

K hlavnému domu je pripojený značný sklad s rozlohou 100 m², ktorý ponúka nekonečné možnosti. Či už snívate o rozšírení svojho obytného priestoru, vytvorení ideálneho hosťovského apartmánu alebo generovaní príjmu z prenájmu, tento všestranný priestor môže vyhovieť vašim predstavám. V súčasnosti prebieha výstavba, majiteľ plánuje pridať ďalšie dve spálne, kúpeľňu, obývaciu izbu a kuchyňu. K dispozícii je aj samostatný priestor na skladovanie, ktorý poskytuje kombináciu funkčnosti a flexibility.

Priestranný dvor poskytuje plátno pre vašu vonkajšiu oázu, s dostatkom priestoru na vytvorenie súkromnej oázy s bazénom vedľa rozsiahlej prednej terasy. Celý pozemok je oplotený, čo ponúka súkromie a bezpečnosť pre váš pokoj.

Táto nehnuteľnosť predstavuje jedinečnú príležitosť a majiteľ je otvorený ponukám. Nenechajte si ujsť príležitosť vlastniť očarujúce vidiecke útočisko na pobreží, ktoré sa nachádza v malebnej oblasti Isla Plana, Cartagena, Murcia.

Isla Plana, známa ako vstupná brána do Mazarrónskeho zálivu, je skrytým klenotom, ktorý sa pýši mestskými plážami a nedotknutými zátokami. Milovníci prírody si prídu na svoje v termálnych kúpeľoch vrátane slávnych kúpeľov "Marrana", ktoré boli vyhlásené za kultúrnu pamiatku. Isla Plana ponúka aj mystické čaro jaskyne Cueva del Agua, ktorá je obľúbeným cieľom skúsených jaskynných potápačov.

Mazarrón s 35 km nedotknutého pobrežia je tradičnou slnečnou a plážovou destináciou v regióne Murcia. Mnohé z jeho pláží boli ocenené prestížnou Modrou vlajkou za výnimočnú kvalitu vody a služieb. Významné certifikáty kvality Q zdobia pláže ako Bahía, Bolnuevo, Castellar, Nares a Rihuete, vďaka čomu je tento región rajom pre milovníkov pláží.

!

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
800 m2
Pozemok
798 m2
Úžitková plocha
140 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
799 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
7 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00