3+kk, ideálne na prenájom, luxusný komplex, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 4364
85,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/6
More 300 m
Poplatok za služby 800 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám štýlovo zariadený apartmán 3 + kk, veľkosť 70,5 m2, apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí, v luxusnom komplexe Melia 10, v meste Ravda, Bulharsko. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, terasa s výhľadom na bazén a záhradu. Byt je v perfektnom stave s možnosťou celoročného užívania. Rezidenčný komplex Melia 10 sa nachádza v centrálnej časti letoviska Ravda, v blízkosti pláže (300 metrov). Tiché a pokojné miesto. Na území komplexu nájdete: Vonkajší bazén

Detský bazén

Priestor na opaľovanie s pohodlnými ležadlami

Zelený, dokonale udržiavaný pozemok

24-hodinová bezpečnostná služba a kamerový dohľad

Organizovaná údržba spoločných priestorov a zelene. Poplatok za údržbu je 800 € ročne.

Ekologicky čistá piesočnatá pláž, nádherný vzduch a priaznivé klimatické podmienky zaručujú pokojnú a príjemnú rodinnú dovolenku.

My v spoločnosti MY PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
62 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
910 m
Lekár
830 m
Kaviareň
520 m
Reštaurácia
280 m
Bar
520 m
Škola/škôlka
830 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00