3+kk, Dom s bazénom v nerušenej lokalite, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9698
174,000 €
Plocha 500 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Predstavujeme vám vynikajúcu vilu Rosa - kúsok raja s neobmedzeným výhľadom!

Nádherná vila v štýle Rosa, ktorá sa nachádza na veľkorysom rohovom pozemku s rozlohou 500 m2, čaká na svojho šťastného nového majiteľa. Táto pozoruhodná nehnuteľnosť sa môže pochváliť nedotknutým stavom a vyvýšenou polohou, ktorá ponúka úchvatný otvorený výhľad, ktorý vás nechá v úžase.

Kľúčové vlastnosti:

Súkromná oáza: ponorte sa do pokoja vo vlastnom bazéne s rozlohou 7x3 m2 obklopenom dlaždicami na opaľovanie. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii sprcha pri bazéne a vonkajšia toaleta s umývadlom, ktoré vám zabezpečia, že si vychutnáte každú chvíľu relaxu.

Celoročná zimná záhrada: V prednej časti vily bola terasa po celej dĺžke premyslene premenená na čiastočne presklenú zimnú záhradu, ktorá poskytuje príjemný priestor na relaxáciu počas celého roka. Z tejto útulnej slnečnej miestnosti a priľahlej terasy si môžete vychutnať nádherný výhľad na vzdialené hory. Zo zimnej záhrady je tiež jedinečný výhľad na šumivý bazén.

Elegantný interiér. Po vašej ľavej strane vás čaká priestranná obývacia izba s očarujúcim krbom, stropným ventilátorom a olejovým ústredným kúrením na chladnejšie mesiace. Napravo sa nachádza jedáleň s dvoma výhľadmi, ktorá je zaliata prirodzeným svetlom a je príjemným miestom na stretávanie.

Kulinárske pôžitky: dobre dimenzovaná kuchyňa sa môže pochváliť vylepšeným priestorom na skrine a elegantnou silestónovou pracovnou doskou. Všetka biela technika je premyslene zahrnutá, rovnako ako elektrický kotol. Servírovací oblúk plynulo spája kuchyňu s jedálenským priestorom, čo umožňuje bezproblémovú zábavu.

Krátka chodba vedie do sprchovacieho kúta/toalety pre hostí, ktorá slúži ako technická miestnosť so sušičkou a práčkou. Oproti nej čaká útulná spálňa s dvoma oddelenými lôžkami a vstavanou skriňou. Hlavná izba ponúka modernizovanú kúpeľňu s kompletným kúpeľňovým nábytkom, vaňou so sklenenou zástenou a vyhrievaným držiakom na uteráky. Obe spálne sú vybavené stropnými ventilátormi a radiátormi pre vaše pohodlie.

Na priestrannú strešnú slnečnú terasu alebo solárium sa dostanete po schodoch z bočnej strany vily. Tu objavíte pergolu, zabudované úložné priestory a úchvatný výhľad rozprestierajúci sa na malebnú krajinu a vzdialené hory.

Pohodlie a dostupnosť. V pohodlnej blízkosti sa nachádzajú dve nákupné centrá v Camposole s rôznou miestnou občianskou vybavenosťou. Okrem toho k atraktivite obce prispievajú aj nedávne prírastky, ako je detský park a futbalové ihrisko.

Perfektná poloha: Camposol je vzdialený len 15 minút jazdy autom od nedotknutých stredomorských pláží a živého prístavu Puerto de Mazarron. Okrem toho ste necelých 30 minút od medzinárodného letiska Murcia (Corvera), zatiaľ čo letisko Alicante je vzdialené len hodinu jazdy autom.

Doprajte si výnimočný životný štýl, ktorý sľubuje vila v štýle Lovely Rosa v Camposole. Vďaka nedotknutému stavu, nádhernému výhľadu a premyslenému dizajnu je táto nehnuteľnosť skvostom, ktorý čaká na to, aby ste si ho vážili. Nenechajte si ujsť príležitosť urobiť ju svojou vlastnou!

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
500 m2
Pozemok
499 m2
Úžitková plocha
73 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
80 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
1 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00