3+kk, butikový komplex, garantovaný výnos z prenájmu, výhľad na more

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 2547
130,115 €
Plocha 86 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
More 100 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponuka pre náročných! Ponúkame vám krásne zariadený apartmán s 2 spálňami a 2 kúpeľňami, ktorý sa nachádza na prízemí butikového komplexu v bulharskom meste Sveti Vlas. Veľkosť bytu je 3+kk, rozloha 86,41 m2. Byt pozostáva z: vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, chodby, 2 spální, 2 kúpeľní a balkóna. Cena zahŕňa dizajnový nábytok a vybavenie. Komplex zaujme svojou eleganciou, sofistikovanosťou a luxusom. Nachádza sa na pobreží Čierneho mora v krásnom letovisku Sveti Vlas a ponúka neuveriteľný výhľad na more. Môžete sa tu prechádzať v tieni stromov, svietiť fontánami, sedieť a relaxovať v stanoch. Na území komplexu sa nachádza množstvo krásnych sôch a nádherných miest na oddych a relaxáciu. Komplex má vlastnú infraštruktúru, je navrhnutý z dvoch budov v piatich sekciách, z ktorých každá má samostatný vchod a výťah. Z komplexu je úchvatný výhľad na more, vzdialenosť od pláže je len 100 m. Majitelia a ich hostia majú k dispozícii nasledujúce vybavenie pre kompletnú dovolenku na pobreží:

- Veľký vonkajší bazén pre dospelých
- Vonkajší bazén pre deti
- Ležadlá a slnečníky
- Stany na rekreáciu
- Detské ihrisko
- Podzemné parkovisko
- Parkovisko
- Krásne záhrady s oddychovými zónami
- Bezpečnostný a kamerový dohľad na mieste
- Spoločné priestory a výťahy s jedinečným dizajnom interiéru
Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne. Garantovaný čistý príjem z prenájmu priamo od investora vo výške 8 % ročne. Vynikajúca investičná príležitosť. Odporúča sa prehliadka.
Komplex ponúka apartmány rôznych veľkostí a rozmerov. Ceny od 58374€.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto strediska je naozaj zanedbateľná. Vďaka výstavbe na navštevovanom a obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza asi 13 km od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami a milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkého množstva turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V meste je niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora je pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a nádhernej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a relatívne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. Posledných niekoľko rokov boli v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, pretože podnebie je veľmi priaznivé pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a vychutnať si povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
73.65 m2
Balkón
Áno
Obchod
410 m
Lekár
30 m
Kaviareň
180 m
Reštaurácia
30 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00