3+kk, Apartmán v urbanizácii s bazénom, Selwo, Španielsko

Selwo, Španielsko – ID 10294
185,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 2 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento nádherný apartmán je ideálnym miestom na trvalé bývanie alebo na vytvorenie pokojného dovolenkového útočiska. Nachádza sa v pokojnej urbanizácii a vyžaruje atmosféru pokojnej relaxácie.

Vstúpte do samostatnej kuchyne s praktickou práčovňou. Obývaciu izbu zdobí teplý krb, ktorý vytvára útulnú atmosféru. Čakajú na vás dve dobre vybavené spálne, z ktorých jedna sa môže pochváliť vlastnou kúpeľňou. Ďalšia kompletne vybavená kúpeľňa poskytuje praktickosť a pohodlie.

Terasa tohto apartmánu bola premyslene prerobená na očarujúcu jedáleň, ktorá ponúka príjemný priestor na stolovanie pod holým nebom. Samotná urbanizácia je oázou pokoja a ponúka spoločný bazén a detský bazén uprostred sviežich záhrad.

Súčasťou je sklad a súkromné parkovacie miesto, ktoré poskytujú pridanú hodnotu a pohodlie. Nenechajte si ujsť túto príležitosť.

Objavte potenciál tohto očarujúceho apartmánu Selvu ešte dnes - miesto, kde sa komfort a šarm dokonale snúbia. Naplánujte si obhliadku a vydajte sa na cestu k svojmu ideálnemu domovu!

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
117 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
690 m
Reštaurácia
140 m
Bar
690 m
Škola/škôlka
460 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00