3+kk, Apartmán v stredisku s bazénom a výhľadom na more, San Luis de Sabinillas, Španielsko

San Luis de Sabinillas, Španielsko – ID 10622
270,000 €
Plocha 86 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Vstúpte do sveta luxusu a pokoja v tomto úžasnom apartmáne s úchvatným výhľadom na more. Táto starostlivo navrhnutá nehnuteľnosť dokonale spája štýl, komfort a pohodlie, aby vám ponúkla dokonalý zážitok z bývania.

Pri vstupe vás privíta vkusne navrhnutá vstupná hala so vstavanými skriňami pre vaše úložné potreby. Plne vybavená kuchyňa je snom kulinárskych nadšencov a pre väčšiu funkčnosť ju dopĺňa praktická práčovňa.

Srdcom domu je priestranná a presvetlená obývacia izba s priamym vstupom na terasu, ktorá vám vyrazí dych. Predstavte si, ako popíjate svoj obľúbený nápoj, ste zaborení do knihy alebo sa započúvate do rozhovoru a zároveň si vychutnávate panoramatický výhľad na more. Táto terasa nie je len rozšírením vášho domova; je to súkromná oáza pokoja.

Apartmán má 2 spálne a 2 kúpeľne, čo zaručuje dostatok priestoru na relaxáciu a súkromie. Jedna z kúpeľní má vlastnú kúpeľňu, čo povýši váš osobný priestor na novú úroveň pohodlia.

Parkovanie je hračkou vďaka vyhradenému garážovému parkovisku, vďaka ktorému je každodenný život bez námahy pohodlný. Využite komunitný bazén na pokojné opaľovanie alebo osviežujúce plávanie a vychutnajte si priamy prístup na pláž na prechádzky po oceáne.

Športoví nadšenci si môžu na mieste zahrať tenis. Bujné záhrady poskytujú malebné prostredie na pokojné prechádzky a 24-hodinový dohľad a bezpečnostné kamery zabezpečia váš pokoj.

Táto výnimočná nehnuteľnosť nie je len domov, je to životný štýl. Užívajte si blízkosť supermarketov, obchodov, škôl, zdravotného strediska, lekární a dopravných uzlov - takže všetku potrebnú občiansku vybavenosť máte na dosah ruky. Využite príležitosť bývať v tejto ideálnej lokalite, kde sa luxus spája s pohodlím a vytvára dokonalé útočisko pre váš každodenný život. Pozdvihnite svoj zážitok z bývania - naplánujte si prehliadku ešte dnes.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
86 m2
Úžitková plocha
80 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
80 m
Lekár
50 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00