3+kk, Apartmán v komplexe s bazénom v centre, Torrevieja, Španielsko

Torrevieja, Španielsko – ID 10771
95,260 €
Plocha 54 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 1 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Objavte jedinečný komfort v tomto výnimočnom apartmáne, ktorý sa nachádza v žiadanej oblasti Nueva Torrevieja. Táto rezidencia s prepracovanou obytnou plochou 56 m² a presklenou terasou s rozlohou 4 m² je stelesnením prímorského luxusu. Nachádza sa len 1200 metrov od pláže a ponúka 2 dvojlôžkové spálne, štýlovú kúpeľňu s oknom a dobre udržiavaný interiér.

Obdivujte krásu západnej orientácie, ktorú dopĺňajú kameninové podlahy a vonkajšie hliníkové tesárske prvky climalit. Prístupnosť je zabezpečená vďaka PMR prístupu a výťahu, zatiaľ čo balkón a slnečná miestnosť poskytujú nádherné priestory na relaxáciu. Spoločný bazén je osviežujúcou oázou a byt sa dodáva kompletne zariadený pre vaše pohodlie.

Byt sa nachádza vo výbornej lokalite a obyvatelia si môžu vychutnať blízkosť autobusov, centra mesta, nákupných centier a zdravotníckych zariadení. Urbanizácia ponúka 24-hodinovú bezpečnostnú ochranu, jasný výhľad, svieže pasáže a detské ihriská. Užívajte si pohodové bývanie s prístupom k pobrežiu, golfovým ihriskám, nemocniciam a supermarketom na dosah ruky. Využite túto príležitosť a staňte sa majiteľom štýlového útočiska s lákavými doplnkami a pocitom bezpečia v Torrevieji. Váš vysnívaný pobrežný životný štýl čaká!

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
54 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
240 m
Lekár
460 m
Kaviareň
180 m
Reštaurácia
30 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
360 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00