3+kk, Apartmán so strešným bazénom a soláriom, Torrevieja, Španielsko

Torrevieja, Španielsko – ID 10768
89,000 €
Plocha 64 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 1 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Mojenemovitostumore poskytuje kompletný servis, od dokumentácie, prekladov, právnej podpory, prevodu energií a následnej úhrady prevádzkových poplatkov, až po prenájom vrátane letiskových transferov, check-in a check-out hostí, upratovanie s praním a žehlením, inzerciu na Bookingu a bezplatne na webovej stránke spoločnosti, správu a pravidelné kontroly nehnuteľnosti, vykonávame rekonštrukcie podľa želania klientov a modernizáciu. Vykonávame všetko, čo naši klienti potrebujú po prevode vlastníctva.

Ponúkame vám apartmán v žiadanej oblasti Playa del Cura v meste Torrevieja. Nehnuteľnosť sa môže pochváliť 63 m2 dobre riešeného priestoru, 2 dvojlôžkovými spálňami, elegantnou kúpeľňou a príjemným interiérom pripraveným na okamžité nasťahovanie. Vybavená kuchyňa s modernými povrchovými úpravami vytvára scénu pre kulinárske špeciality.

Vychutnajte si severozápadnú orientáciu s kameninovou podlahou a vonkajšie hliníkové tesárske prvky climalit, ktoré zaplavujú priestor prirodzeným svetlom. Dostupnosť je vďaka výťahu hračkou. Medzi ďalšie prvky patrí klimatizácia, vstavané skrine a čerpadlo na teplú a studenú vodu pre celoročné pohodlie.

Spoločný bazén, ideálne umiestnený na soláriu, alebo sa uchýliť do svojej súkromnej svätyne na spoločnej terase solária. Táto rohová jednotka je svetlé útočisko, zariadené pre vaše pohodlie. Blízkosť autobusov, centra mesta, nákupných centier a zdravotníckych zariadení zaručuje pohodlie, zatiaľ čo jasný výhľad, detské ihriská a oplotený pozemok dodávajú nádych pokoja. Vďaka pobrežiu, golfovým ihriskám, nemocniciam a supermarketom na dosah ruky tento apartmán sľubuje jednoduchý a príjemný život. Využite túto príležitosť a získajte kúsok pulzujúceho pobrežného bývania v Torrevieji!

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
64 m2
Úžitková plocha
60 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Reštaurácia
Reštaurácia
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
160 m
Lekár
0 m
Kaviareň
0 m
Reštaurácia
0 m
Bar
0 m
Škola/škôlka
0 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00