3+kk, 800m od mora, Apartmán v Puerto de Mazarrón, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5467
69,995 €
Plocha 49 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 800 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán v pešej vzdialenosti od mora. Tento 3-izbový apartmán sa nachádza vo výbornej lokalite v Puerto de Mazarron a je vhodný ako investícia alebo ako váš apartmán pri mori. Do bytu sa vchádza vstupnými dverami, ktoré sa otvárajú do priestrannej svetlej a vzdušnej obývacej izby s jedálňou, ktorá má ventilátor s osvetlením v celej výške. Z obývacej izby vedie okno do prednej časti a terasové dvere na priestranný balkón, ktorý je ideálny na relaxáciu a vychutnávanie si stredomorského životného štýlu a stolovania pod holým nebom. Z obývacej izby vedú dve dvojlôžkové spálne, rodinná kúpeľňa a kuchyňa. Hlavná spálňa má vstavané skrine, stropný ventilátor a okno do boku. Druhá spálňa je dvojlôžková s manželskou posteľou, stropným ventilátorom a bočným oknom, obe spálne sú svetlé a vzdušné. V kúpeľni je vaňa, toaleta, bidet a umývadlo. Kuchyňa má rad spodných a nástenných skriniek a dostatok pracovného priestoru, plynovú varnú dosku a mikrovlnnú rúru. Vonku sa nachádza zadný vydláždený spoločný priestor a dve vonkajšie spoločné sprchy, ktoré sú ideálne na umytie piesku medzi prstami po dni strávenom na pláži. Ako už bolo spomenuté, poloha tohto bytu je v pešej vzdialenosti od barov, reštaurácií a miestnej vybavenosti, ako aj v pešej vzdialenosti od krásnej piesočnatej pláže, takže máte to najlepšie z oboch svetov!

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu uskutočňujeme prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Zátoka Mazarron je ideálna pre milovníkov vodných športov a mnohých ďalších aktivít, ako je plachtenie, rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií regiónu Murcia, ktorý má viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšina je nedotknutá. Mnohé pláže v Mazarronskom zálive získali Modrú vlajku za kvalitu kúpania a služieb.
Pláže v Mazarrone získali certifikát kvality Q pre tieto pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
49 m2
Úžitková plocha
49 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
470 m
Lekár
370 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
60 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
160 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00