3 izbový penthouse s výhľadom na more, 80 m od pláže,Pefkochori, Grécko

Pefkochori, Grécko – ID 10270
170,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 80 m
Stav K nastěhovanie

Penthouse pri pláži, vzdialený len 80 metrov od piesočnatej pláže, ponúka 50 m2 obytnej plochy. Na druhom poschodí má dom skvelý pôdorys s 2 spálňami, kúpeľňou, kuchyňou a obývacou izbou v tvare L s prístupom na veľký balkón v tvare L na vonkajšie bývanie s výhľadom na more. Dom v prestížnej lokalite ponúka spoločnú záhradu ideálnu na hranie pre deti a je ideálnym miestom na oddych. K vymoženostiam, ktoré mesto ponúka, je to len kúsok pešo.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť v každom ohľade.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Pefkochori je starobylá dedina s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto nachádzajúce sa na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa hojne vyskytujú v horách v tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931. Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
50 m2
Terasa
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
210 m
Lekár
640 m
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
100 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
260 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00