3-izbový apartmán s výhľadom na bazén, blízko pláže Cacao, komplex Elit 3, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10365
63,500 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 400 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Špičková poloha a perfektná cena! Ponúkame vám priestranný a kompletne zariadený apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 84 m2. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Elite 3 na Slnečnom pobreží. Pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, dvoch kúpeľní s WC a balkóna s výhľadom na bazén. Balkón je prístupný z oboch spální. Predáva sa kompletne zariadený. Komplex Elite 3, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 400 metrov od piesočnatej pláže Cacao Beach na Slnečnom pobreží a má tieto zariadenia: bazén, oddychovú zónu, reštauráciu, bar pri bazéne, fitnescentrum, parkovisko, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, recepciu. Údržbový poplatok je 8 €/m2 ročne. Odporúčame!

Komplex je vhodný na trvalé bývanie alebo letnú rekreáciu. Neuveriteľne výhodná ponuka!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
74 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
270 m
Lekár
1 km
Kaviareň
460 m
Reštaurácia
150 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00