2+kk, vhodný na prenájom, 700m od metra, Sofia

Sofie, Bulharsko – ID 5890
125,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/4
Stav K nastěhovanie

Jedinečná príležitosť kúpiť investičný byt v hlavnom meste Sofia za ceny a podmienky ako pred 10 rokmi v Prahe! Ponúkame apartmán s 2 spálňami s celkovou rozlohou 70 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí zo štyroch poschodí. Apartmán je orientovaný na východ. Dispozícia: priestor pre obývaciu izbu s kuchynským kútom a jedálňou, spálňu, kúpeľňu s WC a priestrannú terasu. Byt sa nachádza na prvom poschodí ( nie na prízemí) zo štyroch poschodí. Radi vám pomôžeme s dokončením a zariadením bytu!

Možnosť zakúpenia parkovacích miest:

K bytu patria dve parkovacie miesta v podzemnej garáži s rozlohou 24 m2. Cena parkovacieho miesta - 19000 €. Apartmán je vzdialený len 700 m od stanice metra. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

SOFIE:

Sofia je najväčším mestom krajiny. Každoročne navštívi miestne turistické atrakcie veľké množstvo turistov, ktorých láka toto mesto svojou krásnou architektúrou historických budov harmonicky skombinovaných s modernou infraštruktúrou. Žije tu viac ako jeden a pol milióna obyvateľov. Zároveň sa v meste nachádza približne 20 vzdelávacích inštitúcií, ktoré poskytujú vysokoškolské vzdelanie. Záujemcovia o Sofiu sa môžu zoznámiť s kultúrou a tradíciami miestnych obyvateľov. V hlavnom meste môžu návštevníci navštíviť Filharmóniu, vychutnať si tóny klasickej hudby v Zimnej záhrade. Okrem toho sa turistom odporúča navštíviť miestne múzeá. Jedným z najväčších je historický. Zaujímavé sú aj exponáty v etnografickom, archeologickom a zoologickom múzeu. Poloha mesta Sofia je úžasná. Nájdete tu nielen krásu miestnej architektúry, ale aj prírodu, ktorá sa rozprestiera okolo. Megapolis sa nachádza na úpätí hory Vitoša, ktorej svahy boli v 20. storočí premenené na národný park. V samotnom meste je tiež veľa parkov a námestí. Milovníkov zelene poteší miestna vegetácia. Jednou z najstarších budov v hlavnom meste je Kostol svätej Sofie. Pochádza z 5. a 6. storočia a považuje sa za vizitku moderného mesta. Toto miesto odporúčame všetkým návštevníkom. Nasleduje kostol svätého Juraja. Jedinečná atmosféra a krásne nástenné maľby potešia takmer každého, kto sa zaujíma o históriu Bulharska. V meste sa nachádzajú aj turecké mešity, ktorých múry sú staré niekoľko storočí. Za najkrajší bulvár sa považuje bulvár Vitoša, ktorý sa začína pri katedrále. Mesto Sofia sa považuje za jedno z najkrajších európskych miest. Odporúčame navštíviť štvrť na juhozápadnom okraji mesta s názvom Boyana. Nachádza sa priamo na úpätí Vitoše a je tu malý kostolík, ktorý UNESCO zapísalo do zoznamu svetového dedičstva. Nástenné maľby tu pochádzajú z 13. storočia. Do Vitoše prichádzajú turisti z celého sveta.Sofia priťahuje obrovské množstvo turistov, pretože sú tu podmienky na kultúrny oddych, prechádzky po najkrajších miestach a spoznávanie histórie krajiny. V meste nájdete veľké množstvo pamiatok, kostolov a historickej architektúry.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
61 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
70 m
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
110 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00