2+kk v prvom rade, predaj na splátky, Premier Fort Beach

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10253
201,000 €
Plocha 84 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/4
More 150 m
Poplatok za služby 18 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám apartmán 2+kk, ktorého celková rozloha je 84,32 m2, nachádzajúci sa na treťom poschodí zo štyroch poschodí v krásnom komplexe Premier Fort Beach, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Z balkóna je neuveriteľný, panoramatický výhľad na more. Aparthotel Premier Fort je lídrom v rebríčku hotelov a aparthotelov na bulharskom pobreží Čierneho mora: Vynikajúca poloha - prvá línia s panoramatickým výhľadom na more. Nachádza sa v letovisku Sveti Vlas, vedľa letoviska Slnečné pobrežie a jachtového prístavu Marina Dinevi. Ďalšou veľkou výhodou je kombinácia mora, lesa s turistickými chodníkmi a horami. Množstvo zelene a dostatok priestoru na hry a prechádzky - areál je veľký, oplotený a strážený. Vaše deti budú športovať a zabávať sa, takže vy si môžete užívať pokoj a ticho pre seba; Tobogány a bazény pre deti a dospelých; Športové a detské ihriská, bezplatné kolektívne hry: vzdušný hokej, stolný futbal a stolný tenis; Chutné reštaurácie - bufet, a-la-carte, snack-bar, bar pri bazéne;

Reštaurácie v Premier Fort - The Chefs a The Taste sú najlepšie hodnotené reštaurácie v letoviskách Slnečné pobrežie a Sveti Vlas; K dispozícii je animačný program a detský klub; 24-hodinová služba na recepcii; Najvyššie hygienické štandardy vo všetkých priestoroch hotela; Nová, vysokokvalitná výstavba spĺňajúca všetky normy a predpisy EÚ.

Poplatok za údržbu je 18,20 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
84 m2
Úžitková plocha
74.21 m2
Terasa
Áno
Bazén
5 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
0 m
Lekár
1 km
Kaviareň
0 m
Reštaurácia
0 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00