2+kk v krásnom komplexe Sunny Holiday, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10518
60,500 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/5
More 600 m
Poplatok za služby 530 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám pekný apartmán 2+kk o veľkosti 70 m2, ktorý sa nachádza na poslednom piatom poschodí v komplexe Sunny Holiday na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a priestranná terasa. V komplexe sú k dispozícii vám a vašim hosťom:

Tri bazény s oddychovou zónou, parkovanie a letiskový transfer za príplatok, detské ihrisko, kamerový systém v spoločných priestoroch, 24-hodinová bezpečnostná služba, dobre udržiavaný pozemok, výťah.

Údržba je 530 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
61.6 m2
Terasa
Áno
Bazén
3 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00