2+kk v komplexe Kamelia Garden, najvyššia cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4930
49,500 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 400 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám útulný a plne vybavený apartmán s 2 spálňami za skvelú cenu v komplexe Kamelia Garden na Slnečnom pobreží. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Apartmán má 50 m2 a nachádza sa na štvrtom poschodí z piatich poschodí. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií.

Komplex Kamelia Garden sa nachádza v centrálnej časti Slnečného pobrežia, v blízkosti centrálnej ulice, supermarketov, reštaurácií, barov a autobusovej zastávky. Má dva bazény, relaxačnú zónu, detské ihrisko, bar pri bazéne a 24-hodinovú bezpečnostnú službu. Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne Pláž je vzdialená 400 metrov.

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
44 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
980 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
40 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
750 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00