2+kk v komplexe Belmont, 350 m od lanovky, najvyššia cena, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6090
58,000 €
Plocha 52 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
Zjazdovka 350 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásny 2-izbový apartmán v komplexe Belmont v Bansku, lanovka je vzdialená len 350 metrov od komplexu. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón, apartmán má južnú orientáciu. Z balkóna je krásny výhľad na hory. Byt má celkovú rozlohu 52 m2. Nachádza sa na štvrtom poschodí z piatich. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne! V komplexe je majiteľom a ich hosťom k dispozícii SPA centrum, recepcia, parkovisko. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!
Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa mnohé veci v posledných rokoch vymykajú normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.
A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopi a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.

Čo naša agentúra ponúka:
- Iba u nás 3D virtuálna prehliadka
- Bezplatná videoprehliadka v reálnom čase
- Bezplatná konzultácia
- Zaručená právna ochrana
- Možnosť nákupu na diaľku (bezplatné vypracovanie splnomocnenia)
- Kompletný post-transakčný servis (daňová registrácia, výmena elektriny a vody)
Čakáme na vás!


Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
52 m2
Úžitková plocha
45 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
340 m
Lekár
430 m
Kaviareň
310 m
Reštaurácia
190 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00