2+kk, v celoročnej prevádzke, v elitnom komplexe Belvedere Holiday Club, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6367
63,000 €
Plocha 57 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/6
Zjazdovka 200 m
Poplatok za služby 15 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán 2 + kk s rozlohou 57 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Belvedere Holiday Club.
Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na hory. Expozícia je západná.
Komplex ponúka vynikajúce podmienky na dovolenku, šport a firemné podujatia počas celého roka.
V blízkosti sa nachádza: východisková stanica lanovky.
"Belvedere Holiday Club" je prvotriedny komplex pre cestovný ruch, rekreáciu a zábavu, ktorý bol postavený v roku 2006 a je obľúbený u bulharských a zahraničných turistov.
Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:
- 24-hodinová izbová služba a recepcia.
- 24-hodinová bezpečnostná služba, 24-hodinová izbová služba, 24-hodinová izbová služba a 24-hodinová ochrana.
- Obchodné centrum
- Vyhradená doprava k lanovke, do centra Banska a na miestne golfové ihrisko
- Bezdrôtové pripojenie na internet v celom komplexe
- Požičovňa áut
- Podzemné garáže a parkovacie miesta
- Krásne záhrady s osvetlením a chodníkmi
- Reštaurácia Belvedere
- Obchody
- Krytý bazén
- Vonkajší bazén pre deti a dospelých a mokrý bar
- Športové a kúpeľné centrum s posilňovňou, saunou, vírivkou, parným kúpeľom, soláriom a masážami.
- Futbalové ihrisko
Táto nehnuteľnosť má veľký potenciál a môže vám generovať príjem z celoročného prenájmu pre turistov.
Poplatok za údržbu je 15 €/m2 ročne.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
57 m2
Úžitková plocha
50.16 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
720 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
190 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
420 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00