2+kk v Butterfly komplexe, 300 metrov od pláže, najvyššia cena, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6718
51,400 €
Plocha 47 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 300 m
Poplatok za služby 5 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame byt 2+kk, veľkosť 47,42 m2, ktorý sa nachádza na prízemí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Butterfly v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 300 metrov od pláže, je perfektne udržiavaný a má ideálnu polohu na relax, celoročné bývanie alebo na prenájom. V komplexe sa nachádza bazén, relaxačná zóna, detské ihrisko, verejné parkovisko.

Poplatok za údržbu je 5 €/m2 ročne.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. svätý Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
47 m2
Úžitková plocha
41 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
470 m
Lekár
1 km
Kaviareň
500 m
Reštaurácia
470 m
Bar
570 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00