2+kk, Strešný apartmán v rezorte s výhľadom na more, San Luis de Sabinillas, Španielsko

San Luis de Sabinillas, Španielsko – ID 10623
255,000 €
Plocha 83 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/5
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Objavte stelesnenie pobrežného luxusu v našom exkluzívnom apartmáne pri pláži v La Noria III. Táto rezidencia sa nachádza v prestížnej urbanizácii La Noria III a ponúka jedinečnú sofistikovanosť, pohodlie a vynikajúcu polohu na vyhľadávanom pobreží Costa del Sol.

Úchvatné výhľady na more a hory vytvárajú každodennú podívanú na krásy prírody. Dokonalé interiéry sú vybavené najmodernejšou klimatizáciou, modernými spotrebičmi a elegantnými mramorovými povrchmi. Spálňu, ktorá je oázou pohodlia, dopĺňa kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s luxusným sprchovacím kútom.

Južne orientovaná terasa, umne zasklená luminiscenčným sklom a krytá, sa mení na ďalší obytný priestor na celoročné užívanie. Je vybavená markízou a stáva sa útočiskom, kde môžete nasávať čaro pobrežia.

K exkluzívnemu vybaveniu patrí vyhradené parkovacie miesto v podzemnej garáži s najmodernejším kamerovým systémom a veľkorysý úložný priestor pre väčšie pohodlie.

Rezidenčné bývanie La Noria III ponúka pokoj v bezpečnej enkláve s 24-hodinovou ochranou, priamym prístupom na pláž a rekreačnými zariadeniami, ako sú paddle kurty, futbalové ihrisko, bazény a detské ihrisko. Nádherne upravené záhrady, ktoré zdobia fontány a lavičky, poskytujú dokonalé prostredie na relaxáciu pod palmami.

Napriek blízkosti centra mesta a základných služieb si La Noria III zachováva pokojnú atmosféru. Miestny športový komplex, vzdialený len kúsok pešo, ponúka tenis, paddle, bazén, saunu, kúpele a športové kurzy. Na dosah sú rôzne reštaurácie, bary a výhodný obchod Lidl.

Tento exkluzívny apartmán na pláži je viac ako domov, je to životný štýl. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú znamenitú rezidenciu na pobreží Costa del Sol, a stelesňuje podstatu luxusného bývania. Využite príležitosť a urobte si z tohto pobrežného skvostu svoj vlastný. Kontaktujte nás na súkromnú prehliadku a ponorte sa do stelesnenia prímorskej elegancie.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
83 m2
Úžitková plocha
52 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
80 m
Lekár
50 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00