2+kk, s výhľadom na more, prvá línia, Zlaté piesky

Zlaté piesky, Bulharsko – ID 2680
99,000 €
Plocha 69 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/8
More 100 m
Poplatok za služby 850 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám vynikajúci apartmán s jednou spálňou na treťom poschodí komfortného komplexu, ktorý sa nachádza v prvej línii v obľúbenom letovisku Zlaté piesky. Byt má funkčnú dispozíciu (žiadne priechodné izby) a pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom v spoločnom priestore, samostatnej spálne, balkóna s prístupom z oboch izieb a kúpeľne-WC. More je vidieť z okien apartmánu a z balkóna. Úžitková plocha bytu je 56 m2 a celková plocha je 69 m2. Apartmán je vybavený kvalitným nábytkom a spotrebičmi. Sanitárna keramika je tiež veľmi kvalitná. Byt je vo výbornom stave a pripravený na používanie. Komplex, v ktorom sa byt nachádza, je v prvej línii a má nasledujúce vybavenie: bazén, relaxačnú zónu, kamerový systém, vonkajšie a podzemné parkovisko. V budove je výťah. Poplatok za údržbu spoločných priestorov je 850 eur ročne.
Skvelé miesto pre rodinnú dovolenku a celoročné bývanie v tichej a ekologicky čistej lokalite, pár minút jazdy od Varny. Odporúčame!
Rezort Zlaté piesky sa nachádza v malebnej a ekologicky čistej zátoke v severnej časti pobrežia Čierneho mora, ktorá hraničí s prírodným parkom Zlaté piesky v nadmorskej výške 277 metrov. Má rozlohu viac ako 1 300 hektárov a v roku 1943 bola vyhlásená za chránenú oblasť. Zlaté piesky získali Modrú vlajku - prestížne medzinárodné environmentálne ocenenie. Turisti môžu v rámci ketoville cestovať viacerými typmi vozidiel - autom, bicyklom, rikšou, malým vláčikom, kočom a ďalšími. Zlaté piesky ponúkajú všetko pre každého, majú jedny z najčistejších pláží a sú obľúbeným miestom na prechádzky, zábavu a oddych. Apartmány na Zlatých pieskoch sú ideálne na investíciu, letné bývanie alebo celoročné bývanie.


Podlažie
3
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
69 m2
Úžitková plocha
56 m2
Balkón
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00