2+kk s výhľadom na more a na pláži, komplex Heaven, Slnečné pobrežie

, Bulharsko – ID 5872
140,000 €
Plocha 66 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 20 m
Stav K nastěhovanie

Úžasný apartmán s výhľadom na more, elitná nehnuteľnosť v prvej línii v centrálnej časti Slnečného pobrežia. Krásny apartmán s 2 spálňami v luxusnom uzavretom komplexe "Heaven" v blízkosti pobrežnej promenády a mnohých zábavných podnikov a obchodov. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí a len 20 metrov od nádhernej pláže. Má celkovú rozlohu 66 m2, dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a veľká terasa s výhľadom na more. Expozícia je južná. V kaviarni apartmánového hotela si môžete vychutnať osviežujúci nápoj alebo exotický koktail. V komplexe sa nachádzajú 2 reštaurácie. Jedna ponúka širokú škálu národných a európskych jedál, druhá nemeckú kuchyňu a grilované jedlá. K dispozícii je lobby bar so širokou ponukou nápojov. Vonkajší bazén sa nachádza na piesočnatej pláži s výhľadom na more a je ideálnou voľbou na trávenie voľných slnečných dní. Bazén má oddelenú časť pre deti. K ďalším zariadeniam komplexu patrí 24-hodinová recepcia, izbová služba, čistiareň, internet v hoteli, recepcia, parkovisko. Údržbový poplatok je 6 €/m2 ročne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
66 m2
Úžitková plocha
58 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
270 m
Lekár
250 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
60 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00