2+kk, s výhľadom na bazén, veľký balkón, najvyššia cena, Dawn park, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 9331
63,900 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/6
More 800 m
Poplatok za služby 1,395 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám štýlový apartmán 2+kk, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Dawn Park na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Celková rozloha apartmánu je 82,07 m2. Dispozične pozostáva z predsiene, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, dvoch kúpeľní s WC a juhozápadne orientovaného balkóna so vstupom z oboch izieb a výhľadom na bazén. Byt sa predáva zariadený podľa aktuálnych fotografií. Úžasný komplex a kvalitná nehnuteľnosť v perfektnom stave. Vrelo odporúčame!

Pláž je vzdialená 10 minút chôdze (800 metrov). Komplex sa nachádza v jednej z najlepších štvrtí letoviska, bol postavený v roku 2009 a je obľúbeným miestom na oddych a rekreáciu. V pešej vzdialenosti sa nachádza celá infraštruktúra letoviska. Komplex je oplotený, prístupný pomocou elektronických čipov. Vhodný najmä na trvalé bývanie. V komplexe sa nachádza- veľký vonkajší bazén pre dospelých, vírivka, podvodné masážne lôžka, bar pri bazéne, detský bazén, detské ihrisko, reštaurácia v stredomorskom štýle so 120 miestami a priestrannou terasou s výhľadom na bazén, lobby bar, obchod, masáže, 24-hodinová recepcia v letnej sezóne, kancelária a parkovisko. Na mieste sa nachádza detský klub, ktorý ponúka zábavu pre deti. Všetci majitelia majú k dispozícii bezplatný bazén pre dospelých, detský bazén, vírivku, podvodné masážne kreslá, vonkajší bar, ležadlá a slnečníky. Komplex Dawn Park je moderný komplex, ktorý zaujme moderným dizajnom, kvalitnou výstavbou a príjemnou atmosférou!

Poplatok za údržbu je 1395 € ročne.

Koruna sa vo vzťahu k euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
72 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
130 m
Lekár
440 m
Kaviareň
300 m
Reštaurácia
180 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
920 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00