2+kk s terasou, oproti lanovke, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6610
72,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
Zjazdovka 350 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám apartmán 2 + kk s južnou orientáciou, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v komplexe Dream v Bansku. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený a pripravený na okamžité užívanie alebo prenájom. Celková plocha apartmánu je 65 m2. Dispozícia: obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa. Elektrické kúrenie s elektrickými radiátormi. Komplex Dream sa nachádza priamo oproti základnej stanici hlavnej lanovky v Bansko- päť minút chôdze, odkiaľ môžete objavovať neuveriteľné snehové kúzlo a ostré vrcholy pohoria Pirin. Vybavenie komplexu: lyžiareň, fitnes, masážna miestnosť, sauna, práčovňa, herňa, krytý bazén, reštaurácia, kaviareň, podzemné parkovisko. Poplatok za údržbu je 8 € za m2 ročne. Používanie bazéna je za príplatok.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

A ešte niečo o Bansku:

Bansko sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov nad morom, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných vlekov prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené s bezchybným vybavením.

Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, 6 vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské vleky a detská škôlka.

Letná turistika

Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria prijíma turistov v lete osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedieho parku v Belici, dediny Trigrad, jaskyne "Čertovo hrdlo" a ďalších pamiatok a krásnych miest; horská turistika v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné podujatia:

Súťaže Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".

Od decembra do apríla množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.

Júl - letný divadelný festival

august - medzinárodný jazzový festival

September - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Medzinárodný festival bulharských ľudových piesní

November - Bansko Film Fest - medzinárodný festival horských filmov.

Bansko je najnovšie bulharské zimné lyžiarske stredisko a možno aj najkrajšie. V posledných rokoch stredisko prilákalo značné zahraničné investície, čo umožnilo výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.

Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj Banska. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.

V lyžiarskom stredisku sa má postaviť druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel reprezentujú malé dielne na spracovanie dreva a odevov, mnoho firiem v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú spojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.

Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Živočíšstvo - chovajú sa najmä kravy, kozy a ovce.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
57 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
310 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
90 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
250 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00