2 + kk s nádherným výhľadom na more, top cena, skvelý komplex Majestic, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7633
90,500 €
Plocha 85 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 8/8
More 30 m
Poplatok za služby 11 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame apartmán o rozlohe 2 + kk, o veľkosti 85m2, situovaný na ôsmom podlaží z ôsmich poschodí, v 5 * súkromnom komplexe, v Slnečné pobrežie, Bulharsko. Cena je vrátane kompletného nábytku a vybavenia podľa fotografií. Dispozícia bytu je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s toaletou, terasa s nádherným výhľadom na more.

Komplex, v ktorom je apartmán situovaný má strategickú polohu v prvej línii severnej časti letoviska Slnečné pobrežie na pozemku o rozlohe 450 akrov. Celková plocha komplexu je 56 tisíc metrov štvorcových, plocha jedinečnej záhrady s bazénmi a vychádzkovými chodníkmi je 350 akrov. Ku komplexu je časť pláže, vyhradenej pre majiteľov a ich hostí. Parádny, perfektne udržiavaný 5* komplex na samej pláži! Top cena, odporúčame!

Majiteľom a ich hosťom sú v komplexe k dispozícii:

4 jedinečné reštaurácie: hlavná reštaurácia so 600 miestami, terasa hlavná reštaurácia so 150 miestami, tematická reštaurácia (a la carte) s 300 miestami, reštaurácia s bazénom s 500 miestami v krytej časti a 250 vonku v tieni stromov.

Konferenčná miestnosť

Herňa (gulečník, šach, vrhcáby atď.)

Park

SPA centrum (fitness, turecká sauna, fínska sauna, masáže, vírivka)

Kozmetický salón (kaderníctvo, kozmetický salón)

Parkovisko

4 bary: lobby bar - 800 miest, bar na terase - 500 miest, lobby bar - 120-150 miest, bar pri bazéne - 175-200 miest

Bazény: hlavný bazén, solárium, detský bazén, parádne relaxačné zóny

Detská časť: miniklub (materská škola, detský kútik)

Hobby klub (štúdio pre ručnú výrobu)

Detské ihrisko;

Šport: ihrisko, tenisový kurt, ihrisko na plážový volejbal

Poplatok na údržbu je 11€/m2 ročne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Slnečné pobrežie je najväčším hotelovým letoviskom v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná, 8 km dlhá piesočnatá pláž s postupným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebru robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v letovisku zaisťujú minivláčiky a spojenie s okolitými mestami pravidelná autobusová doprava.

Slnečné Pobrežie je ideálne miesto na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti. Na svoje si prídu aj mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu vedúcu po celej dĺžke pláže skoro až k Nesebru. Je lemovaná množstvom kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná mnoho festivalov, koncertov a iných kultúrnych udalostí. Veľmi populárne sú aj prechádzky po nádherne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prekonala väčšina hotelov zásadnú modernizáciu av ničom si nezadá s hotelmi v hociktorom vyhlásenom turistickom letovisku v Stredomorí.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž – osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov i malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne venovať svojim hrátkam.

Za zmienku určite stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený všetkým generáciám. Nájdete tu mnoho šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzérií, cukrární, barov pri bazénoch a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
8
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
85 m2
Úžitková plocha
75 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00