2+kk, s krásnym výhľadom na more, komplex v prvej línii, Elenite

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7327
78,950 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/6
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny apartmán o rozlohe 2 + kk, o veľkosti 95,33m2, situovaný na prízemí zo šiestich poschodí, v komplexe Andalúzie v Elenite, Bulharsko. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s toaletou a priestranná terasa s nádherným výhľadom na more. Byt sa predáva vrátane nábytku a vybavenia podľa aktuálnych fotografií.

Komplex Andalúzie, v ktorom je apartmán situovaný ponúka svojim majiteľom a ich hosťom:

Bazén

Kaviareň

Bar

Reštauráciu

24-hodinovú recepciu

Aerobik

Živú hudbu / vystúpenie

Pláž

Tenisové kurty

Aquapark

Wellness

Večerná zábava

Detský kútik

Animátori

Minigolf

Stolný tenis

Detské ihrisko

Tenisové ihrisko

Poplatok na údržbu je 9,60 €/m2 ročne. Top ponuka! Odporúča!

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a istotu a to odborným poradenstvom a zdieľaním názorov s našimi klientmi, ktorí dlhodobo využívajú nehnuteľnosti, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý vedieme, nielenže sa o Vás staráme a odborne radíme, ale taktiež pridávame hodnotu Vášmu životu a prispievame k zlepšeniu Vašej ekonomickej situácie, vďaka dobrému investovaniu Vašich peňazí.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale ešte len začína! Sme Vaši susedia a partneri a to nielen po celú dobu vlastníctva Vami vybraných nehnuteľností.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou tým, že budete múdro investovať do vlastnej nehnuteľnosti pri mori. Ceny v Bulharsku sú zatiaľ polovičné v porovnaní s ostatnými krajinami EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa počas posledných rokov mnoho vychýlilo z normálu. Avšak vo všetkom zlom možno nájsť niečo dobré. Začali sme využívať technológie oveľa viac a naučili sme sa ako ušetriť čas a prostriedky našich klientov. V dnešnej dobe sa každý z nás dokáže pozrieť na google View (lokácie a blízke okolie), na YouTube (lokalita, najbližšie pláže a zaujímavosti) a na Booking (recenzia). Tieto technológie v spojení s on-line prehliadkou pomáhajú pozrieť sa veľmi detailne na konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť plusy a mínusy nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať pri fyzickej prehliadke a viesť si poznámky na každú prehliadnutú nehnuteľnosť. Celý proces prevodu vlastníctva dokážeme zaistiť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých podkladov na prevod vlastníctva, vrátane prevodu energií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a práve teraz za veľmi prijateľnú cenu. Našich klientov nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku pomoc a informácie, ktoré potrebujú.

Sveti Vlas sa nachádza na najlepšom mieste na bulharskom pobreží Čierneho mora - na úpätí svahov Balkánu, ktoré postupne zostupujú do krištáľovo čistej vody rozľahlého Čierneho mora. Táto priaznivá kombinácia znamená mnoho slnečných dní (priemerne 260 ročne), chladné popoludnie, čistý vzduch a ideálne podmienky na liečbu chorôb horných dýchacích ciest.

Okrem ideálnej klímy, ktorá je blízko Stredozemného mora, má Sveti Vlas zaujímavú históriu. Asi pred 1800 rokmi bola namiesto luxusných prístavov a rekreačných komplexov thrácka svätyňa. V tom čase bolo mesto pomenované Larissa a až 14. storočie prijalo meno Sveti Vlas, patróna obchodníkov.

Pláž letoviska je dlhá 1,5 km av priemere 16 m. Existujú tri krásne pláže s jemným zlatým pieskom, ktoré podľa Európskej komisie patria k najčistejším na kúpanie v Bulharsku.

Ak hľadáte párty, Slnečné pobrežie je len pár minút jazdy autom, a ak sa budete chcieť pozrieť na pamiatky, jedinečné mesto Nessebar a jeho historického a kultúrneho dedičstva sú vzdialené 10 km. V roku 2007 bol v meste Sveti Vlas otvorený najväčší jachtový prístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jácht.

Sú tu aj zaujímavé akcie - každoročne v polovici júla sa koná plachetná regata „St. Vlas“ av auguste superskokanová rally pod rovnakým názvom.

Sveti Vlas je európske mesto, ktoré fascinuje všetkými ročnými obdobiami. Jeseň je veľmi mäkká a teplá, jar inšpiruje krásou kvitnúcej vegetácie av zime vás zasnežené svahy Stara Planina ponoria do zasneženej rozprávky. V meste je všetka občianska vybavenosť pre pohodlný život. V Sveti Vlasu všetky nehnuteľnosti, ktoré ponúkame sú vhodne na trvalé bývanie.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
83.9 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
4 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
130 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00