2+kk, prvá línia, krásny komplex, najvyššia cena, Zlaté piesky

Zlaté piesky, Bulharsko – ID 2729
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 100 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame apartmán v perfektnom stave v prestížnom komplexe, ktorý sa nachádza v letovisku Zlaté piesky, Bulharsko. Byt sa nachádza na 3. poschodí a má túto dispozíciu: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, balkón so vstupom z oboch izieb a výhľadom na park. Apartmán je zariadený dizajnovým nábytkom a vybavený špičkovým zariadením. Celková rozloha apartmánu je 60 m2. Komplex sa nachádza 100 metrov od pláže. Infraštruktúra v areáli: - Recepcia; - Reštaurácia a gril; - Relaxačná zóna a bar pri bazéne; - Vnútorný 18 m dlhý bazén a SPA centrum (jacuzzi, sauna, hammam, masáže); - Dva veľké vonkajšie bazény; - Slnečníky a ležadlá pre majiteľov nehnuteľností v komplexe; - Telocvičňa s priestorom pre aktívny oddych (stolný tenis, biliard, šípky); - Detské ihrisko a detský kútik; - podzemné a nadzemné parkovisko; - oplotený areál s ochrankou a kamerovým systémom; - krajinná architektúra a krásna záhrada so širokou škálou exotických paliem, stromov, kríkov a kvetov; - chodníky s efektným nočným osvetlením; - bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale komplexu. Komplex bol uvedený do prevádzky v roku 2016. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.
Skvelé miesto pre rodinnú dovolenku a celoročné bývanie v tichej a ekologicky čistej lokalite, pár minút jazdy od Varny. Odporúčame!
Rezort Zlaté piesky sa nachádza v malebnej a ekologicky čistej zátoke v severnej časti pobrežia Čierneho mora, ktorá hraničí s prírodným parkom Zlaté piesky v nadmorskej výške 277 metrov. Má rozlohu viac ako 1 300 hektárov a v roku 1943 bola vyhlásená za chránenú oblasť. Zlaté piesky získali Modrú vlajku - prestížne medzinárodné environmentálne ocenenie. Turisti môžu v rámci ketoville cestovať viacerými typmi vozidiel - autom, bicyklom, rikšou, malým vláčikom, kočom a ďalšími. Zlaté piesky ponúkajú všetko pre každého, majú jedny z najčistejších pláží a sú obľúbeným miestom na prechádzky, zábavu a oddych. Apartmány na Zlatých pieskoch sú ideálne na investíciu, letné bývanie alebo celoročné bývanie.Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
52 m2
Balkón
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00