2 + kk, priestranná terasa, kúsok od mora, v Lighthouse Golf and Spa Resort, Balčik

Balčik, Bulharsko – ID 10675
61,600 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 300 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vám apartmán 2 + kk v komplexe Lighthouse Golf & Spa Resort. Byt sa nachádza na prízemí z piatich poschodí. Dispozícia: chodba, priestranná obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa s toaletou s úplne novým bojlerom. Celková plocha apartmánu je 55 m2. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou. Z bytu je východ na záhradu za domom, vhodné miesto na posedenie, grilovanie, detské hry, prechádzky. Apartmán sa predáva vrátane vybavenia, tak ako je vidieť na fotografiách. Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.

Lighthouse Golf Resort & Spa sa nachádza 300 metrov od mora, 45 km od letiska v meste Varna a je obklopený nedotknutou prírodou. Očarujúce mesto Balchik s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom je v tesnej blízkosti, zatiaľ čo Kavarna, Albena a Zlaté piesky sú len 10-15 minút jazdy autom.

Najväčšou atrakciou je samozrejme golfové ihrisko navrhnuté Ianom Woosnamom.

Kľúčové vlastnosti ihriska:

• 18 jamiek navrhnutých Ianom Woosnamom

• 6100 m golfového ihriska

• 5 jazierok

• 12 km chodníkov pre vozíky

Súčasťou komplexu je prestížne golfové ihrisko s 18 jamkami a 71 golfovými ihriskami a klubovňou, golfová škola s cvičnými plochami, putting green, bunkre, krátke a dlhé hry, luxusné spa a wellness centrum s rozlohou 3000 m2 s fínskou saunou, turecké kúpele, turecké kúpele fitness centrum, početné športové a zábavné zariadenia vrátane 2 tenisových kurtov a ihriska na basketbal a volejbal, súkromná pláž s bezplatnou kyvadlovou dopravou a množstvo barov a reštaurácií.

Ďalšie vybavenie, ktoré komplex ponúka:

• 5 hviezdičkový hotel, zábavné centrá v štvrti Marina a Lighthouse, detské centrum.

• Liečebné a kozmetické centrum ponúkajúce tradičné aj alternatívne procedúry.

• Vnútorné a vonkajšie bazény pre dospelých a deti.

• Stredisko s vodným zariadením.

• Štýlové kaviarne a obchody.

• Obchodné a konferenčné centrum.

• Rad národných reštaurácií.

• Jachtový prístav v Balchiku

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Najsevernejšie významné prímorské bulharské letovisko Balčik je veľmi pekné letovisko nad širokým zálivom. Budovy sú nad morom v kopcoch a zoskupujú sa okolo troch nad sebou umiestnených námestíček prepojených hlavnou vertikálnou ulicou. Samotné mesto i jeho okolie je veľmi malebné kvôli vápencovým skalám a skalným útvarom nad mestom. Balčik je oproti neďalekej Albene a Zlatým pieskom lacnejšie miesto, pretože je tu veľa domorodcov. Ide o normálne bulharské mestečko, nie o vyložene turistické stredisko. Už rímsky básnik Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bielym mestom. Táto charakteristika platí aj dnes, jednak vďaka mnohým domom postaveným z bieleho kameňa a jednak vďaka unikátnym „bielym“ pieskovcovým skalám, medzi ktorými sa mesto rozkladá. Balčik je len málo dotknutý medzinárodným cestovným ruchom a stále si zachováva atmosféru čiernomorského prístavného mestečka.

Bulharsko začína lákať aj golfistov. Ešte pred niekoľkými rokmi by ponuku golfu v Bulharsku nikto nebral vážne. Dnes už je to ale inak. Poprední svetoví investori a dizajnéri uvádzajú do života šport, ktorý nie je súčasťou bulharských športových tradícií, napriek tomu má potenciál stať sa veľmi obľúbeným. Oblasť pozdĺž pobrežia Čierneho mora v nedotknutej prírode severo-východnej časti krajiny, blízko mesta Balčik a rumunských hraníc, je takmer predurčená stať sa Mekkou golfistov. Investori vytušili možnosti tejto krajiny pre jej príjemné klimatické podmienky, neuveriteľne krásnu a rozmanitú krajinu, dobré ceny, more a hory. Vlastne ideálna konštelácia. Napriek tomu, že má krajina malú hráčsku základňu, necelých 400 hráčov, a disponuje zatiaľ len niekoľkými ihriskami, tak sú tieto nízke počty vyvážené o to vyššou kvalitou.

Všetky ihriská sú veľmi kvalitné, spĺňajú svetové štandardy a majú zodpovedajúce zázemie. Ak pripočítame fakt, že sa na súčasných bulharských golfových projektoch podieľajú osobnosti ako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, stane sa Bulharsko razom jedným zo zaujímavých cieľov všetkých golfistov. Na náhornej plošine vo výške asi 200 m nad hladinou mora, nad zálivom tvoreným mysmi Kaliakra a Galata, sa nachádzajú tri úchvatné 18-jamkové ihriská – Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a rezort Thracian Cliffs. Druhé dve ihriská pochádzajú z dielne Gary Playera a obe robia svojmu tvorcovi naozaj česť. Lighthouse je príjemné ihrisko vysokého štandardu (PAR 71, dĺžka 6 105 m, min. HCP 36), BlackSeaRama je malebné, so zaujímavou filozofiou jamiek (PAR 72, dĺžka 6 648 m a HCP limit 28 pre mužov a 36 pre ženy). Skutočnou perlou medzi európskymi ihriskami je ale ihrisko rezortu Thracian Cliffs. Hráča čaká neopakovateľný zážitok. Sám Gary Player o ňom vyhlásil, že je to jeho najlepšie ihrisko, „Pebble Beach Európy“, a že toto ihrisko ašpiruje na to byť jedným z najkrajších ihrísk sveta. Mimoriadna krása je v tomto prípade vyvážená aj obtiažnosťou, čiže pre hráčov výzva všetkých výziev. K ihriskám patrí aj kvalitný servis, ubytovanie v tesnej blízkosti, typická veľmi dobrá kuchyňa a nepreberné množstvo značiek skvelého vína.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
48 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
670 m
Reštaurácia
0 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00