2+kk, panoramatický výhľad na more, Obzor Beach Resort, Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 5382
100,000 €
Plocha 67 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 50 m
Poplatok za služby 1,084 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame priestranný apartmán 2 + kk, s celkovou rozlohou 67 m2, úžitková plocha apartmánu je 54 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Obzor Beach Resort, v Obzore na prvej línii mora. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je predsieň, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón so vstupom z oboch izieb. Zo všetkých okien apartmánu a z balkóna je nádherný čelný výhľad na more.
Komplex Obzor Beach Resort sa nachádza priamo na pláži v jednom z najpokojnejších prímorských miest Bulharska - Obzor. Pláž je jedna z najdlhších na bulharskom pobreží Čierneho mora - 10 km a dĺžka pláže priamo pred komplexom je 800 metrov. Morské vody sú celkom pokojné, krištáľovo čisté, piesok je zlatistý. Hlavným účelom komplexu je fungovať ako aparthotel, vhodný pre každého, kto hľadá oddychovú dovolenku a chce si užiť more a slnko. Nájdete tu pokoj, pohodu, radosť a komfort, o ktorých snívate pre seba a celú svoju rodinu počas letnej dovolenky. Kúpou apartmánu môžete získať nielen svoje letné sídlo, kde môžete tráviť dovolenku, ale aj príjem z prenájmu. Rezort ponúka správu nehnuteľností vo forme ich prenájmu turistom na letnú turistickú sezónu v čase, keď majitelia svoje nehnuteľnosti nevyužívajú. Komplex má zmluvy s poprednými licencovanými cestovnými kanceláriami a účinnú reklamu, čo sa v predchádzajúcich rokoch prejavilo mimoriadne dobrou obsadenosťou apartmánov turistami.
Poplatok za údržbu je 1084 EUR ročne. Pláž je jednou z najkrajších na bulharskom pobreží. My v MOJE PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Rezort Obzor:
Obzor sa nachádza v krásnej prírode, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina), asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.
Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:
Jeho krásna poloha sa odráža v jeho pôvodnom starovekom názve Heliopolis (Slnečné mesto). Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Ruiny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.
Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
67 m2
Úžitková plocha
54 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00