2+kk mezonet s výhľadom na more, v prvom rade, 20 od pláže, luxusný 4-hviezdičkový komplex, Obzor

Obzor, Bulharsko – ID 10282
72,100 €
Plocha 76 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám dvojpodlažný apartmán v luxusnom, ocenenom 4-hviezdičkovom aparthoteli, ktorý sa nachádza na malebnom mieste - na skalnatom južnom pobreží v zálive Obzor. Komplex, ktorý je obklopený nedotknutou prírodou, očarujúcimi kopcami a sviežou zeleňou, sa nachádza v blízkosti južnej pláže Irakli, ktorá ponúka úchvatný výhľad na Čierne more. Apartmán sa nachádza na druhom a treťom poschodí a pozostáva: na prvej úrovni zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne, balkóna a schodiska na druhú úroveň a na druhej úrovni sa nachádza spálňa, kúpeľňa a balkón. Z oboch balkónov je výhľad na more a oblasť komplexu s bazénmi. Apartmán sa predáva bez kuchyne! S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme! Úžitková plocha apartmánu je 64 m2 a celková plocha je 76 m2. V súčasnosti sú obe izby zariadené a využívané ako spálne. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, ponúka dokonalú rovnováhu medzi relaxačnou dovolenkou na pláži a harmonickým moderným štýlom. Klasická stredomorská architektúra sa tu snúbi s arabskými prvkami a modernými detailmi, svetlými priestormi, štýlovým tmavým teakovým nábytkom a mäkkým bavlneným čalúnením. Vysoká úroveň služieb s osobným prístupom, nádherný a nezabudnuteľný dizajn, gurmánska kuchyňa v miestnych reštauráciách a súkromná pláž - komplex sa snaží prispôsobiť vašu dovolenku vašim potrebám, pretože každý má vlastnú predstavu o tom, aká by mala byť jeho dovolenka na pláži. Svoj voľný čas tu môžete tráviť rôznymi spôsobmi. Na vlnu pokoja sa môžete naladiť v hotelovom SPA centre, kde si môžete zacvičiť jogu, pilates a iné holistické prístupy k duševnej pohode, fyzickej pohode a duchovnej rovnováhe. V komplexe sa nachádza miestnosť na jogu s prirodzeným chladivým morským vánkom, 4 miestnosti na procedúry, parný kúpeľ, sauna a plne vybavená posilňovňa. Súčasťou komplexu sú vnútorné a vonkajšie bazény. V hlavnej reštaurácii a baroch komplexu si hostia môžu vychutnať rôzne jedlá, aromatické vína a exotické koktaily. Hlavná reštaurácia vás privíta v priestrannej hale s rafinovaným nábytkom a ponúka úchvatný výhľad na more. Zláka vás dokonalý jedálny lístok s vynikajúcim výberom nápojov a jedál stredomorskej a európskej kuchyne. Bar pri bazéne pripomína ostrov, ktorý je z jednej strany obklopený morským horizontom a z druhej kaskádovitými bazénmi. Lobby bar ponúka exotickú marockú atmosféru s farebnými vankúšmi a medenými lampami. Môžete si tu oddýchnuť a dať si rannú kávu alebo obľúbený koktail. V lobby bare sa budete cítiť príjemne v ktorúkoľvek dennú dobu!

My v spoločnosti MY REAL ESTATE BY THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Najnovšie ponuky nehnuteľností môžete sledovať na našej webovej stránke.

Obzor je jednou z najstarších osád na bulharskom pobreží Čierneho mora s viac ako 3000-ročnou históriou. V priebehu storočí tu zanechali svoju stopu Tráci, Gréci, Rimania, Byzantínci, Savojčania a Osmani. Len niekoľko minút chôdze od komplexu sa nachádzajú ruiny rímskej pevnosti z 1. storočia pred n. l., keď sa Horizont nazýval Theopolis (Božie mesto). Obzor je skvelým miestom na rodinnú dovolenku, má dobrú infraštruktúru a je vzdialený hodinu jazdy autom od dvoch medzinárodných letísk - Varny a Burgasu.

Poplatok za údržbu je 10 € za m2 a rok.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
76 m2
Úžitková plocha
64 m2
Balkón
Áno
Bazén
4 bazény
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00