2+kk, Mezonet s výhľadom na bazén, v komplexe Amber Beach, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 3779
58,500 €
Plocha 77 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/6
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny mezonetový apartmán 2+kk, o veľkosti 77 m2, ktorý sa nachádza na piatom a šiestom poschodí zo šiestich poschodí v Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Krásny, svetlý byt a veľmi dobrá cena. Nehnuteľnosť vhodná na prenájom a na celoročné užívanie. Odporúčame!

Komplex Amber Beach je ideálny na celoročné bývanie a relaxáciu vďaka dobrej polohe a skvelej infraštruktúre v okolí. Pre hostí a majiteľov sú k dispozícii - bazén, relaxačná zóna a gril. Komplex sa nachádza 600 metrov od pláže.

Všetka občianska vybavenosť je v pešej vzdialenosti.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
77 m2
Úžitková plocha
67 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
510 m
Kaviareň
200 m
Reštaurácia
70 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
590 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00