2+kk, krásny výhľad na more, top komplex, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5591
170,500 €
Plocha 83 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 20 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Úžasný apartmán s výhľadom na more, elitná nehnuteľnosť v prvej línii v centrálnej časti Slnečného pobrežia. Krásny apartmán s 2 spálňami v luxusnom uzavretom komplexe "Heaven" v blízkosti pobrežnej promenády a mnohých zábavných podnikov a obchodov. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí a len 20 metrov od nádhernej pláže. Zaberá celkovú plochu 83 m2, dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC a veľká terasa s výhľadom na more. V kaviarni apartmánového hotela si môžete vychutnať osviežujúci nápoj alebo exotický koktail. V komplexe sa nachádzajú 2 reštaurácie. Jedna ponúka široký výber národných a európskych jedál, druhá nemeckú kuchyňu a grilované jedlá. K dispozícii je lobby bar so širokou ponukou nápojov. Vonkajší bazén sa nachádza na piesočnatej pláži s výhľadom na more a je ideálnou voľbou na trávenie slnečných dní vo voľnom čase. Bazén má oddelenú časť pre deti. Ďalšie služby, ktoré komplex ponúka, sú 24-hodinová recepcia, izbová služba, čistiareň, internet v hoteli, recepcia, parkovisko. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
83 m2
Úžitková plocha
73.04 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
270 m
Lekár
250 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
60 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00