2+kk, dvor, vhodný na prenájom, v novej štvrti Malinin Dolina, Sofia

Sofie, Bulharsko – ID 4525
98,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/4
Stav Výstavba

Jedinečná príležitosť kúpiť investičný byt v hlavnom meste Sofia za ceny a podmienky ako pred 10 rokmi v Prahe! Ponúkame 2 + kk s úžitkovou plochou 50,59 m2, čistá plocha je 43,26 m2, nachádza sa na prízemí zo štyroch poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou, spálňa, kúpeľňa s WC, veranda. Expozícia bytu je južná. Radi vám pomôžeme s dokončením a zariadením bytu! Fotografie interiéru sú ilustračné. Priemerný zisk z prenájmu nehnuteľnosti je 12 000 Kč mesačne, kúpna cena nehnuteľnosti je výrazne nižšia ako v Prahe! Výhodná nehnuteľnosť na investíciu alebo osobné využitie v blízkosti NSA a Zimného paláca v novej štvrti Malinová dolina.

Nemôžete zmeniť celý svet, ale ste dokonale schopní vytvoriť si svoj vlastný. Keď sa na nás obrátite, získate skvelú príležitosť urobiť správny výber vo vizuálne podmanivej budove so skvelou polohou.

Náš najnovší projekt nie je len dobrou investíciou, ale aj vysokým štandardom bývania za skvelú cenu. 200 m od budovy sa buduje materská škola, ktorá zabezpečí komfort pre vašu rodinu.

Ide o najnovší projekt, ktorý sa nachádza medzi "Študentským mestom" a štvrťou Malinová dolina, 150 m od Národnej športovej akadémie. Výstavba sa začala v roku 2021! Všetka občianska vybavenosť je v pešej vzdialenosti - supermarkety Kaufland a Fantastico, kaviarne, reštaurácie, obchody, ako aj hlavná trieda Simeonovsko šosse a obchvat.

Z nehnuteľností je nádherný výhľad na mesto a hory s množstvom zelene. Architektúra a štýlový dizajn dávajú budove vyniknúť a zároveň jej umožňujú elegantne zapadnúť do bohatej zelene a rozvinutej infraštruktúry oblasti.

Byty sa predávajú do štádia dokončenia:

Steny a strop - sadrový tmel;

Podlaha - cementový poter;

Elektrická inštalácia - do konzoly;

Elektroinštalácia pre internet, TV, telefón;

Typ podlahy: PVC;

Pancierové dvere.

Vonkajšia izolácia polystyrén - 10 cm.

Okná - nemecké, sedemkomorové, trojsklo.

Usporiadanie povrchov zabezpečuje maximálny komfort a útulnosť. Obývacie izby sú priestranné a plné prirodzeného svetla a priestor umožňuje oddelenie dobre vybavenej kuchyne a jedálne.

Medzi hlavné výhody projektu patrí:

Vysoká kvalita a inovatívne materiály;

Krásna vízia dosiahnutá prostredníctvom modernej architektúry a štýlového osvetlenia fasády;

K dispozícii sú štúdiá, garsónky, dvojizbové a trojizbové byty - vynikajúce riešenia na osobné využitie a skvelý prenájom.

Veľké plochy a vhodné rozloženie vnútorného priestoru, nádherná kompozícia dvora s množstvom zelene a detských ihrísk.

SOFIE:

Sofia je najväčším mestom krajiny. Každoročne navštívi miestne turistické atrakcie veľké množstvo turistov, ktorých láka toto mesto, krásna architektúra historických budov, harmonicky skombinovaná s modernou infraštruktúrou. Žije tu viac ako jeden a pol milióna obyvateľov. Zároveň sa v meste nachádza približne 20 vzdelávacích inštitúcií, ktoré poskytujú vysokoškolské vzdelanie. Záujemcovia o Sofiu sa môžu zoznámiť s kultúrou a tradíciami miestnych obyvateľov. V hlavnom meste môžu návštevníci navštíviť Filharmóniu, vychutnať si tóny vážnej hudby v Zimnej záhrade. Okrem toho sa turistom odporúča navštíviť miestne múzeá. Jedným z najväčších je Historické. Zaujímavé sú aj expozície v etnografickom, archeologickom a zoologickom múzeu. Poloha mesta Sofia je úžasná. Nájdete tu nielen krásu miestnej architektúry, ale aj prírodu, ktorá sa rozprestiera okolo. Megapolis sa nachádza na úpätí hory Vitoša, ktorej svahy boli v 20. storočí premenené na národný park. V samotnom meste je tiež množstvo parkov a námestí. Milovníkov zelene poteší miestna vegetácia. Jednou z najstarších budov v hlavnom meste je kostol svätej Sofie. Pochádza z 5. a 6. storočia a považuje sa za vizitku moderného mesta. Toto miesto odporúčame všetkým návštevníkom. Ďalej sa tu nachádza Kostol svätého Juraja. Jedinečná atmosféra a krásne nástenné maľby potešia takmer každého, kto sa zaujíma o históriu Bulharska. V meste sa nachádzajú aj turecké mešity, ktorých múry sú staré niekoľko storočí. Za najkrajší bulvár sa považuje bulvár Vitoša, ktorý sa začína pri katedrále. Mesto Sofia sa považuje za jedno z najkrajších európskych miest. Odporúčame navštíviť štvrť na juhozápadnom okraji mesta s názvom Bojana. Nachádza sa priamo na úpätí Vitoše a nachádza sa tu malý kostolík, ktorý UNESCO zaradilo na zoznam svetového dedičstva. Nástenné maľby tu pochádzajú z 13. storočia. Na Vitošu prichádzajú turisti z celého sveta. sofia priťahuje obrovské množstvo turistov, pretože sú tu podmienky na kultúrny oddych, prechádzky po najkrajších miestach a spoznávanie histórie krajiny. V meste nájdete obrovské množstvo pamiatok, kostolov a historickej architektúry.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
43.26 m2
Terasa
Áno
Obchod
1 km
Lekár
100 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
140 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00