2+kk, 50 m od pláže, krásna veranda s výhľadom na bazén, Byala

Byala, Bulharsko – ID 5511
62,000 €
Plocha 68 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 50 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame komfortný a plne zariadený apartmán s 2 spálňami na prízemí útulného rezidenčného komplexu Sirena, len 50 metrov od piesočnatej pláže, v pokojnom a príjemnom prímorskom mestečku Byala. Apartmán má pohodlnú dispozíciu a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a priestrannej verandy so vstupom z oboch izieb. Veranda je mimoriadne vhodná na používanie a umiestnenie nábytku na relaxáciu a stravovanie na čerstvom vzduchu. Z okien a verandy je výhľad na územie komplexu s bazénom a oddychovou zónou. Celková plocha apartmánu je 68 m2, úžitková plocha je 61 m2. Byt sa predáva zariadený a vybavený. V každej izbe je klimatizácia. Apartmán je vhodný na sezónnu rodinnú rekreáciu, ako aj na celoročné bývanie a na prenájom. Video nájdete na našej webovej stránke.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, má krásny a udržiavaný areál s obmedzeným prístupom, ktorý poskytuje bazén pre dospelých a deti, ako aj parkovisko. Použitím prírodných materiálov - kameňa, bielej hladkej omietky, dreveného obkladu na celej fasáde a okien, ktoré pripomínajú prírodné drevo, sa dosiahol pocit pokoja a pohody. Ročný poplatok za údržbu je 600 eur ročne.
My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Byala je administratívne centrum v centrálnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora, ktoré sa nachádza medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km južne od Varny a 60 km severne od Burgasu. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, širokých pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je ekologicky čistý región a centrum vinárstva, ktorého tradície siahajú do dávnej minulosti. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
68 m2
Úžitková plocha
61 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
690 m
Lekár
1 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
100 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
820 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00