2+kk, 250 m od lanovky, celoročne, skvelý komplex, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5515
56,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
Zjazdovka 250 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame úžasný apartmán 2 + kk s celkovou rozlohou 55 m2. Apartmán sa nachádza v apartmánovom hoteli Maria Antoaneta, na treťom poschodí zo šiestich a pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom s krbom, spálne, kúpeľne s WC a balkóna. Apartmán je orientovaný na juh. K lyžiarskemu vleku je to len 250 metrov. Služby, ktoré aparthotel ponúka majiteľom, sú: wellness centrum s vnútorným a vonkajším bazénom, reštaurácia, lobby, recepcia, výťah, parkovisko. Údržbový poplatok je 10 €/m2 ročne.
Maria Antoaneta sa nachádza oproti lyžiarskemu vleku a je otvorená celoročne. Veľmi dobrá ponuka, odporúčame! Viac informácií nájdete na našej webovej stránke.
A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
50 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
310 m
Lekár
730 m
Kaviareň
320 m
Reštaurácia
240 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
450 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00