2+kk 100 metrov od mora, nízky poplatok za údržbu, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 8779
Plocha 53 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 100 m
Poplatok za služby 3 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám 2 + kk s celkovou rozlohou 53 m2. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí v komplexe Belisuima v Ravde, Bulharsko.

Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Nachádza sa len 100 metrov od pláže a 50 metrov od centra. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: minimarket, upratovacie služby, parkovisko.

Poplatok za údržbu je len 3 €/m2 ročne.

My z MY PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
46.64 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
330 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
20 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00