2 izbový apartmán v blízkosti pláže, najvyššia cena, bez poplatku za údržbu, Carevo

Carevo, Bulharsko – ID 6907
79,500 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk o rozlohe 62,62 m2, ktorý sa nachádza na poslednom štvrtom poschodí v bulharskom meste Carevo. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a dve terasy. Expozícia je severovýchodná. K bytu patrí aj komora s rozlohou 1,41 m2. Predáva sa kompletne zariadený podľa aktuálnych fotografií. Spoločné priestory budovy sú veľmi dobre udržiavané. Byt sa nachádza v nádhernej lokalite v blízkosti pláže Nestinarka v meste Carevo. Apartmán bez poplatku za údržbu! Veľmi dobrá ponuka, vrelo odporúčame!
Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!
Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Carevo je mesto v juhovýchodnom Bulharsku. Leží v Burgaskej oblasti, v obci Carevo, ktorej je sídlom. Je to známe letovisko na južnom bulharskom pobreží Čierneho mora. Má viac ako 6 000 obyvateľov. V minulosti bolo známe pod názvom Mičurin. Mesto leží na pobreží Čierneho mora, 70 km juhovýchodne od mesta Burgas. Leží na dvoch polostrovoch, pričom jeho staršia časť, štvrť Vasiliko na juhu, sa nachádza na rovnomennom polostrove, na konci ktorého je mys Kastro. Južne od mesta sa z pohoria Strandža dvíha hora Papija (502 m n. m.).
Podnebie v meste je mierne, prechodné, ovplyvnené morom. Priemerná ročná teplota je 13,1 °C a ročný úhrn zrážok je 655 mm.
Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
55 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
570 m
Lekár
1 km
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
100 m
Bar
250 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00