2-izbový apartmán s výhľadom na more v Shateau Nesebar, top lokalita, zrekonštruovaný, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3655
72,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/5
More 100 m
Poplatok za služby 441 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame apartmán 2 + kk s rozlohou 65 m2. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Shateau Nesebar 100 metrov od prístavu Marina Dinevi. Pozostáva z obývacej izby, spálne, chodby, balkóna a kúpeľne s WC. Z balkóna je krásny výhľad na more. Byt je dobre zrekonštruovaný, kuchyňa sa nachádza v samostatnom výklenku a obsahuje všetky potrebné spotrebiče pre pohodlný pobyt.

V obývacej izbe je klimatizácia - všetko v dobrom stave. V kúpeľni je kvalitná sanitárna keramika, sprchovací kút. Z obývacej izby je prístup na presklenú terasu vybavenú letnou kuchyňou. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Apartmán je určený nielen na letné, ale aj na trvalé bývanie. Kvalitná nehnuteľnosť v perfektnom stave! Odporúčame!

Komplex Chateau Nesebar má strategickú polohu v blízkosti pláže, prístavu, zábavy a infraštruktúry letoviska. Všetky zariadenia sú v pešej vzdialenosti. Komplex má bazén, relaxačnú zónu, supermarket, 24-hodinovú bezpečnostnú službu. Vzdialenosť od pláže je len 100 metrov. Údržbový poplatok je 441 €. Poplatok zahŕňa spotrebu vody všetkých vlastníkov.

Umiestnenie:

Letovisko Svätý Vlas (Svätý Vlas) Bulharsko je malé útulné mestečko na južnom pobreží Bulharska.

Svätý Vlas patrí do regiónu Burgas a je súčasťou obce Nesebar. Štatút mesta získalo stredisko v roku 2006. Ale vznik letoviska sa tu začal po otvorení sanatória na liečbu pľúcnych chorôb. V roku 1963 bol Svätý Vlas uznaný za klimatické prímorské letovisko.

Svätý Vlas sa nachádza na križovatke hôr a mora, v severnej časti zálivu, priamo oproti starobylému mestu Nesebar, ktoré je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO.

V centrálnej časti zálivu sa nachádza známe bulharské letovisko Slnečné pobrežie, ktorého severný koniec plynule prechádza do prvých budov mesta Sveti Vlas.

Z centrálneho námestia Svätého Vlasu do centra Slnečného pobrežia je to 5 km a do Nesebaru 10 km.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
57 m2
Balkón
Áno
Obchod
20 m
Lekár
920 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
60 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
740 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00