2-izbový apartmán s výhľadom na more v Serena Residence, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 6464
78,000 €
Plocha 59 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 300 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Teraz vám prinášame jedinečnú investičnú príležitosť! Ponúkame na predaj niekoľko apartmánov rôznych veľkostí v krásnej lokalite v Sozopole, v komplexe Serena Residence. Konkrétne ide o byt 2 + kk s veľkosťou 59,3 a nachádza sa na prvom poschodí z piatich poschodí v budove s výťahom. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na more. Nehnuteľnosť sa predáva bez kuchyne, nábytku a zariadenia. Cena za byt je za dokončenie na kľúč (podlaha - laminát a dlažba, maľované steny, dvere, kúpeľňa-WC s obkladmi a sanitou). S nábytkom a zariadením Vám radi pomôžeme. Fotografie interiéru sú ilustračné. Komplex sa nachádza na 7 997 m2. a má 19 štúdií a 76 apartmánov, 4-podlažná budova s tromi budovami. Všetky apartmány sa ponúkajú kompletne dokončené, plne v súlade s módnymi trendmi a všetky apartmány a štúdiá majú balkóny a individuálnu klimatizáciu. Táto lokalita predurčuje majiteľov apartmánov a ich hostí na dlhú dovolenku. Serena Residence je novopostavený apartmánový hotel obklopený bujnou vegetáciou. Nachádza sa v blízkosti jedného z najatraktívnejších historických centier na bulharskom pobreží Čierneho mora v Sozopole.
Komplex sa nachádza na malom kopci 3 km od Sozopolu. Ponúka nádherný výhľad na celý záliv, okolité kopce a okrajové časti mesta. Rezidencia Serena sa nachádza len 300 metrov od jednej z najkrajších pláží na pobreží Čierneho mora - Kavatsite.
Jej poloha vytvára skvelé podmienky na oddych a rekreáciu uprostred krásnej prírody, ďaleko od preplnených a hlučných letovísk, vďaka čomu je obľúbeným miestom pre rodinnú dovolenku. Pôžitok z dovolenky pri mori sa tu spája s vôňou borovicového lesa, nefalšovanou pohostinnosťou a širokou ponukou jedál a nápojov bulharskej a svetovej kuchyne.
Komplex je k dispozícii vám aj vašim hosťom:
Vonkajší bazén,
Parkovisko
Detské ihrisko
Klimatizácia
Výťah
Wifi
Video dohľad
Relaxačná zóna
Recepcia 24/7
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná sála
Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.
Vzdialenosť od mora 300 m
Vzdialenosť od letiska 70 km
Centrum mesta 2 km

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!
Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Sozopol - malebné historické a rybárske mesto sa nachádza 35 km južne od Burgasu. Leží na skalnatom polostrove sopečného pôvodu. Dodnes sa tu nachádzajú významné pamiatky pripomínajúce helénske obdobie. Okrem toho tu stále žije významná grécka komunita. Stará časť mesta bola vyhlásená za architektonickú a historickú rezerváciu, ktorú chráni UNESCO.
Kľukaté úzke uličky starého mesta vyžarujú jedinečnú atmosféru a osobitosť. Budovy pozostávajú z množstva pôvodných domov z 18. a 19. storočia s drevenými soklami a drevenými vystupujúcimi podlahami tesne na seba. Drevom obložené domy v úzkych uličkách, figovníky v záhradách za kamennými múrmi, domáce vinice a malebné zákutia, tiché taverny na útese nad vlnami, rybári vyplávajúci za úsvitu na more, umelci vystavujúci svoje diela v galériách na ulici, staré ženy vytvárajúce priamo pred vašimi očami nádherné pletené alebo háčkované obrusy. To všetko nájdete v Sozopole.
Romantiku môže rýchlo vystriedať nočná bujará zábava v mnohých baroch, reštauráciách a diskotékach. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí.
Za zmienku stoja aj nádherné miestne pláže. Sú priestranné a pokryté jemným zlatistým pieskom. Veľmi obľúbené sú tu kurzy potápania vedené profesionálnymi inštruktormi.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
59 m2
Úžitková plocha
49.53 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
510 m
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
370 m
Bar
560 m
Škola/škôlka
580 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00