2-izbový apartmán s výhľadom na more, priestranná terasa, Byala

Byala, Bulharsko – ID 7688
72,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/5
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame rozprávkový apartmán s 2 spálňami a obrovskou terasou, zastavaná plocha apartmánu je 49 m2, terasa má rozlohu 41 m2 a nachádza sa na piatom poschodí z piatich poschodí v obytnom komplexe, ktorý sa nachádza v centrálnej rovinatej časti prímorského mesta Byala, len 250 metrov od centrálnej pláže a pár krokov od hlavnej ulice vedúcej na pláž. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, priestranná terasa prístupná z oboch izieb. Výhľad na more sa naskytá z okien dvoch izieb, ako aj z terasy. Objekt je kompletne zariadený a vybavený, pripravený na užívanie. Obe izby majú klimatizáciu. Na území rezidenčného komplexu sa nachádza parkovisko a bazén.

Výborné dispozičné riešenie v kombinácii s blízkosťou pláže a ulice Černomorka robí z apartmánu dobrú investíciu na dovolenku pri mori a dobrú možnosť na trvalé bývanie v pokojnom prímorskom meste.

Poplatok za údržbu je 476 € ročne.

Skvelá voľba pre pohodovú rodinnú dovolenku!

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi výhodnú cenu. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
79.2 m2
Terasa
41 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00