2-izbový apartmán s výhľadom na more, 150 m od pláže, Royal Palm v Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4322
66,500 €
Plocha 74 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 150 m
Poplatok za služby 9 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne zariadený apartmán 2+kk s celkovou plochou 74,35 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Royal Palm s výťahom v bulharskom meste Sveti Vlas. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a balkóna. Balkón ponúka krásny výhľad na more. V prípade uzatvorenia zmluvy o prenájme so správcovskou spoločnosťou komplexu sa neplatí žiadny poplatok za údržbu! Rezidenčný komplex Royal Palm, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 150 metrov od pláže v letovisku Sveti Vlas, má priestranný, starostlivo udržiavaný pozemok a je ideálny na prenájom alebo celoročné užívanie. Majiteľom a jeho hosťom je komplex k dispozícii:

Dva bazény, relaxačné zóny, detské ihrisko, recepcia, 24-hodinová bezpečnostná služba, správa nehnuteľností. V pešej vzdialenosti sú všetky zariadenia vrátane reštaurácií, barov a obchodov, fitnescentier, tenisových kurtov, masážnych a kozmetických centier, detského centra, požičovne áut atď.

Údržbový poplatok 9 €/m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
65 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
490 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
120 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
730 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00