1 spálňa, blízko golfu, parádny komplex 3 hory, Razlog

Bansko, Bulharsko – ID 5237
36,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 1/3
Zjazdovka 7 000 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj apartmán 1+kk v komplexe 3 Mountains, v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Bansko. Komplex sa nachádza 7 km od lyžiarskych svahov v Bansku. Dispozícia: chodba, kuchynský kút s obývacou časťou a oddychovou zónou, kúpeľňa s WC, priestranná terasa s južnou orientáciou. Apartmán má celkovú rozlohu 50 m2. Nachádza sa na prízemí z troch poschodí. Súčasťou komplexu je dvojpodlažná oddychová zóna, v ktorej sa nachádza bazén s minerálnou vodou, relaxačná zóna, klasická sauna, soľná sauna, šoková sprcha, parný kúpeľ a zážitková sprcha
rôzne masáže, SPA terapie a lymfodrenáž
Reštaurácia hotela "3 hory" s kapacitou 120 miest a chutnými jedlami je vhodná na firemné akcie a súkromné večierky. Lobby bar má otvorený krb a ponúka široký sortiment nápojov, občerstvenia a zmrzliny. Hotel ponúka kyvadlovú dopravu na zjazdovky a späť niekoľkokrát denne.
Hotel "3 Mountains" sa nachádza v blízkosti Banska - najznámejšieho lyžiarskeho strediska v Bulharsku a vedľa golfového ihriska, ktoré nedávno vybudoval Ian Woosnam, ako aj zjazdovky Kulinotto. Dôvod. Komplex sa nachádza:
2 km od golfového ihriska;
7 km od Banska a lyžiarskych vlekov;
140 km od letiska Sofia;
200 km od pobrežia Grécka.
Komplex je otvorený po celý rok.
Poplatok za údržbu je 10 € za m2 ročne.
Niečo viac o Bansku:
Bansko sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov nad morom, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopi a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. S dĺžkou zjazdoviek od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných stredísk. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
Na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené a bezchybne vybavené, prepravuje hostí rýchlo a pohodlne 27 km moderných vysokokapacitných vlekov.
Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské vleky a detská škôlka.

Čo ponúka naša agentúra:
- Iba u nás 3D virtuálna prehliadka
- Bezplatná videoprehliadka v reálnom čase
- Bezplatné konzultácie
- Zaručená právna ochrana
- Možnosť kúpy na diaľku (bezplatné vypracovanie plnej moci)
- Kompletný servis po transakcii (daňová registrácia, zmena dodávok elektriny a vody)
Čakáme na vás!Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
1+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
45 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00