1+kk v komplexe Mountain Residence Infinity and SPA, výhľad na hory, najvyššia cena, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6584
48,000 €
Plocha 34 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 4/4
Zjazdovka 150 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán s 1 spálňou v dobre vybavenom 3* hoteli Mountain Residence 7 Infinity and SPA ( Infinity Spa / MR7 ), ktorý sa nachádza len 150 metrov od lanovky. Celková rozloha je 34,30 m2, apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí. Dispozícia apartmánu: kuchynský kút s oddychovou zónou, kúpeľňa s WC a priestranná terasa. Apartmán je pohodlne zariadený manželskou posteľou, TV, komodou, konferenčným stolíkom a veľkou šatníkovou skriňou. Kuchynský kút je plne vybavený chladničkou, sporákom, digestorom a mikrovlnnou rúrou. Kúpeľňa je krásne dokončená a dobre vybavená - umývadlo, toaleta, vaňa, práčka a bojler. Veľká terasa je orientovaná na juhozápad a ponúka panoramatický výhľad na udržiavaný dvor komplexu a hory. Podlaha je laminátová a terakota, vykurovanie nástennými elektrickými radiátormi. V kúpnej cene je zahrnutá aj súkromná lyžiareň. Infinity Spa / MR7 je veľmi dobre udržiavaný komplex a ponúka celý rad zariadení vrátane: 24-hodinovej recepcie, upravených záhrad a nádvorí, parkoviska, veľkého bazéna, SPA - sauny, pary a vírivky, masáží, fitnescentra, lobby baru, detského ihriska, výťahu. Údržbový poplatok je 8 €/m2 ročne. Používanie bazéna je za príplatok. Komplex je otvorený celoročne. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť a perfektná poloha. Lanovka je vzdialená 150 metrov, všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti. Odporúčame!

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných vlekov prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené s bezchybným vybavením.

Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, 6 vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské vleky a detská škôlka.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
34 m2
Úžitková plocha
30 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
300 m
Lekár
290 m
Kaviareň
210 m
Reštaurácia
120 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
530 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00