1+kk, v bohato vybavenom komplexe Nesebar Fort, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10777
Plocha 34 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/4
More 800 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám útulný apartmán 1+kk s rozlohou 31 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí v komplexe Nesebar Fort Club na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Pri vstupe do apartmánu vás privíta obývacia izba spojená s kuchynským kútom, kde môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou alebo priateľmi.

Kúpeľňa s toaletou ponúka všetok komfort. Pre milovníkov pobytu vonku je k dispozícii terasa, na ktorej si môžete užívať slnečné dni a večery.

Tento byt je ideálny nielen na osobné využitie, ale aj ako investícia na prenájom. Jeho atraktívna dispozícia a umiestnenie v komplexe Nesebar Fort Club zaručujú potenciálnym nájomníkom príjemné a pohodlné bývanie.

Príďte a objavte krásu a pohodlie tohto apartmánu, ktorý ponúka nielen kvalitné bývanie, ale aj možnosť vychutnať si pokojné prostredie a výhody pobytu na Slnečnom pobreží.

Komplex Nessebar Fort Club sa nachádza v západnej časti Slnečného pobrežia v pokojnej oblasti ďaleko od rušného centra, v blízkosti Aquaparku Action, tenisových kurtov a 10 minút chôdze (800 metrov) od krásnych pláží Slnečného pobrežia a hneď vedľa sa nachádzajú takzvané prázdninové komplexy Fort Garden Club & Orchid. Nessebar Fort Club je vhodný na príjemnú letnú dovolenku a na pohodlné celoročné bývanie v najobľúbenejšom bulharskom čiernomorskom letovisku - Slnečnom pobreží. V blízkosti sa nachádza supermarket "MM".

Na území kompexu sa nachádzajú:

9 bazénov a 2 tobogány

4 detské ihriská

2 reštaurácie

Detský animačný klub

supermarket,

tenisový kurt a biliard

kúpeľné centrum

recepcia a parkovisko

Komplex je navrhnutý pre pohodlné celoročné bývanie. Na recepcii nájdete informácie a cenník doplnkových platených služieb - všetko, čo môžete počas svojej dovolenky potrebovať!

Poplatok za údržbu je 13,50 €/m2 ročne.

Dobrá voľba pre rodinnú dovolenku a mimoriadne vhodný aj na prenájom!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
34 m2
Úžitková plocha
31 m2
Terasa
Áno
Bazén
9 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
150 m
Lekár
350 m
Kaviareň
560 m
Reštaurácia
90 m
Bar
460 m
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00