1+kk, s výhľadom na more, nízke poplatky za údržbu, Bialata Laguna, medzi Balčikom a Kavarnou

Kavarna, Bulharsko – ID 5002
40,500 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 4/5
More 300 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame nový 1-izbový apartmán v mestečku "Bílá Laguna", medzi Balčikom a Kavarnou. Byt má 40 m2, nachádza sa na štvrtom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: priestor pre obývaciu izbu s priestorom pre kuchynský kút, kúpeľňa s WC a balkón. Byt je presvetlený veľkými francúzskymi oknami. Z okien aj z balkóna je krásny výhľad na more, hory a bohatú zeleň. Apartmán sa nachádza pár krokov od pláže - len 300 metrov. Cena je uvedená bez nábytku a vybavenia, s ktorým vám radi pomôžeme. Dobrá voľba pre pokojnú dovolenku pri mori! Údržbový poplatok je 100 € ročne.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
35.2 m2
Balkón
Áno
Obchod
60 m
Lekár
7 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
20 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00