1 + kk s výhľadom na bazén, top cena, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7418
43,500 €
Plocha 42 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/6
More 500 m
Poplatok za služby 6 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame krásny apartmán o rozlohe 1 + kk, o veľkosti 42m2, situovaný na druhom podlaží zo šiestich, v súkromnom komplexe s výťahom, v centre letoviska Slnečné pobrežie, Bulharsko. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s toaletou, balkón s výhľadom na bazén.

Komplex sa nachádza iba 500 metrov od pláže a je v celoročnej prevádzke. V pešej vzdialenosti všetka občianska vybavenosť - sieť obchodov a služieb, škôlka, zastávka MHD a podobne. V komplexe sú k dispozícii Vám aj Vašim hosťom: veľký, upravený areál, zeleň, bazén s relaxačnou zónou, veľké detské ihrisko, parkovisko, recepcia. Územie komplexu je úplne uzavreté a je veľmi pokojné a pohodlné. Poplatok za údržbu je len 6€/m2 ročne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa počas posledných rokov mnoho vychýlilo z normálu. Avšak vo všetkom zlom možno nájsť niečo dobré. Začali sme využívať technológie oveľa viac a naučili sme sa ako ušetriť čas a prostriedky našich klientov. V dnešnej dobe sa každý z nás dokáže pozrieť na google View (lokácie a blízke okolie), na YouTube (lokalita, najbližšie pláže a zaujímavosti) a na Booking (recenzia). Tieto technológie v spojení s on-line prehliadkou pomáhajú pozrieť sa veľmi detailne na konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť plusy a mínusy nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať pri fyzickej prehliadke a viesť si poznámky na každú prehliadnutú nehnuteľnosť. Celý proces prevodu vlastníctva dokážeme zaistiť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých podkladov na prevod vlastníctva, vrátane prevodu energií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a práve teraz za veľmi prijateľnú cenu. Našich klientov nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku pomoc a informácie, ktoré potrebujú.

Slnečné pobrežie je najväčším hotelovým letoviskom v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej tejto oblasti, nádherná, 8 km dlhá piesočnatá pláž s postupným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebru robí zo Slnečného Pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čiernomoria. Dopravu v letovisku zaisťujú minivláčiky a spojenie s okolitými mestami pravidelná autobusová doprava.

Slnečné Pobrežie je ideálne miesto na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom lákadiel pre deti. Na svoje si prídu aj mladí ľudia, pre ktorých je tu množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu vedúcu po celej dĺžke pláže skoro až k Nesebru. Je lemovaná množstvom kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná mnoho festivalov, koncertov a iných kultúrnych udalostí. Veľmi populárne sú aj prechádzky po nádherne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prekonala väčšina hotelov zásadnú modernizáciu av ničom si nezadá s hotelmi v hociktorom vyhlásenom turistickom letovisku v Stredomorí.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž – osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov i malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne venovať svojim hrátkam.

Za zmienku určite stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený všetkým generáciám. Nájdete tu mnoho šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzérií, cukrární, barov pri bazénoch a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36.96 m2
Balkón
Áno
Obchod
190 m
Lekár
880 m
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
140 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
650 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00