1+kk, komplex Elitonia Gardens 2, na celoročné využitie, najvyššia cena, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 6594
44,500 €
Plocha 32 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/4
More 600 m
Poplatok za služby 200 € za rok
Stav K nastěhovanie
Najlepšia ponuka! Ponúkame komfortný apartmán v komplexe Elitonia Gardens 2 v Ravde, Bulharsko. Veľkosť bytu je 1+kk, celková plocha 32 m2 a nachádza sa na treťom poschodí zo štyroch poschodí. Dispozícia bytu je chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a oddychovou zónou, kúpeľňa s WC a balkón. Apartmán sa nachádza v krásnom komplexe, kde je bazén, relaxačná zóna, krásna záhrada, recepcia, detské ihrisko, parkovisko, elegantné pavilóny, aleje, fontána. Pozemok je plne oplotený Vzdialenosť od pláže je len 600 metrov, všetka občianska vybavenosť je tiež v pešej vzdialenosti. Údržbový poplatok je 200 € ročne.
Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.
Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné rady a zdieľame názory našich klientov, ktorí nehnuteľnosť dlhodobo využívajú a úspešne nakúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.
V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.
Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.
Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý sa vyrovná aquaparku v Primošku, obľúbenom mestečku na polostrove. Jediným rozdielom je azda len cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
32 m2
Úžitková plocha
28 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
160 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
30 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00