1+kk, 50 m od lyžiarskeho vleku, Apart Hotel Comfort, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6157
39,500 €
Plocha 32 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 1/5
Zjazdovka 50 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame pekný apartmán s 1 spálňou a celkovou rozlohou 32 m2, ktorý sa nachádza na prízemí z piatich poschodí v komplexe Apart Hotel Comfort v Bansku, Bulharsko, oproti hotelu Kempinski a lyžiarskym svahom. Dispozícia apartmánu: obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: recepcia, sauna, fitnes, parkovisko, 24-hodinová ochrana. Súčasťou komplexu je taverna, kde si môžete vychutnať tradičnú bulharskú kuchyňu. Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne. Veľmi kvalitná nehnuteľnosť v perfektnej lokalite. Lyžiarsky svah je vzdialený 50 metrov, odporúčame!

Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.

Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
32 m2
Úžitková plocha
28 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
20 m
Lekár
660 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
20 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00