1 izbový apartmán v komplexe Royal Palm, perfektný stav, 150 m od pláže, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 6395
46,000 €
Plocha 33 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/5
More 150 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne zariadený apartmán 1+kk s celkovou rozlohou 33 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Royal Palm v bulharskom meste Sveti Vlas. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne s WC a balkóna. Z balkóna je krásny výhľad na zeleň. Byt je v perfektnom stave a cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Rezidenčný komplex Royal Palm, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza len 150 metrov od pláže v letovisku Sveti Vlas, má priestranný, starostlivo udržiavaný pozemok a je ideálny na prenájom alebo celoročné využívanie. Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

Dva bazény, relaxačné zóny, detské ihrisko, recepcia, 24-hodinová ochrana, správa nehnuteľností. V pešej vzdialenosti sa nachádzajú všetky zariadenia vrátane reštaurácií, barov a obchodov, fitnescentier, tenisových kurtov, masážnych a kozmetických centier, detského centra, požičovne áut atď.

Údržbový poplatok 9 €/m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Koruna sa voči euru dostala na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a ani nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí pokazilo. Vo všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto strediska je naozaj malá. Vďaka výstavbe na obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza asi 13 km od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami a milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkého množstva turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V meste je niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora je pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a nádhernej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a relatívne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. Posledných niekoľko rokov boli v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, pretože podnebie je veľmi priaznivé pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a vychutnať si povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
33 m2
Úžitková plocha
29 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
500 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
120 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
540 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00