1 izbový apartmán s priamym výhľadom na more, prvá línia, tichá lokalita, top komplex, Byala/Obzor

Byala/Obzor, Bulharsko – ID 3020
116,000 €
Plocha 45 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/4
More 150 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán s jednou spálňou v novom, luxusnom komplexe, ktorý sa nachádza na prvej línii mora v pokojnej a malebnej lokalite medzi letoviskami Obzor a Byala v blízkosti borovicového hája. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí a pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchyňou a spacím kútom, kúpeľne - WC a priestrannej verandy. Zo všetkých izieb a verandy sa naskytá výhľad na more. Úžitková plocha apartmánu je 39 m2, celková plocha 45 m2. Byt sa predáva pripravený "na kľúč" bez nábytku. V obývacej izbe a spálni sú nainštalované invertorové klimatizácie najvyššej triedy, ktoré zabezpečia príjemnú teplotu bez ohľadu na ročné obdobie. K dispozícii je vám infraštruktúra a komfort komplexu vysokej kvality. Na území komplexu sa pre pohodlný pobyt nachádza bazén s oddychovou zónou a ležadlami, parková zóna s grilom, detské ihrisko, vonkajší bar, posilňovňa so saunou, parkovisko. Po opustení apartmánu môžete relaxovať v bazéne a vychutnať si kokteil vo vonkajšom bare. Prejdite ešte kúsok po schodoch pozdĺž malebnej skaly s borovicami - a ste na priestrannej piesočnatej pláži s vlastnými bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, ktorá je prístupná len obyvateľom a hosťom komplexu. Pozdĺž mora vedie cesta na prechádzku alebo ranný beh na čerstvom vzduchu - skvelé miesto pre romantikov a milovníkov zdravého životného štýlu. Čistý morský vzduch s nádychom ihličnanov naplní vaše telo energiou hneď po vstupe do komplexu. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne + 100 € ročne záloha na elektrinu v spoločných priestoroch.
V spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Aktuálnu ponuku nehnuteľností môžete sledovať na našej webovej stránke.
Do komplexu sa pohodlne dostanete z letísk Varna a Burgas transferom, taxíkom alebo pravidelnými autobusmi, ktoré premávajú každých 30 minút. Z letísk Varna alebo Burgas je vzdialenosť do komplexu len 60 km a cesta trvá menej ako hodinu. Do svojho apartmánu môžete prísť kedykoľvek sa vám to hodí a vychutnať si západ slnka pri mori s pohárom lahodného miestneho vína. V pešej vzdialenosti od komplexu sa nachádza štvorhviezdičkový hotel s barmi, reštauráciami, kúpeľmi, vodnou a športovou zábavou. Všetku túto infraštruktúru môžu využívať obyvatelia komplexu. Celá mestská infraštruktúra je vzdialená 3 minúty jazdy od komplexu v letoviskách Obzor a Byala, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život a trávenie voľného času: obchody, kaviarne, reštaurácie, bankové úrady, štadión, vonkajšie športoviská, škola, škôlka , lekárne, poliklinika atď. V prípade potreby vám správcovská spoločnosť pomôže prenajať apartmán vo vašej neprítomnosti. Prenájmom bytu získate až 10 % ročne z nákladov na bývanie. Správcovská spoločnosť sa o všetko postará. Budete môcť prísť do svojho bytu vtedy, keď vám to bude vyhovovať, a zároveň si zarobíte ďalšie peniaze prenájmom bytu vo zvyšnom čase. Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.
Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
45 m2
Úžitková plocha
39 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
590 m
Lekár
130 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
210 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
160 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00